Adobe Flash lite 3.1(4)S60v3

Sponsorlu Bağlantılar

ayetullah25

ayetullah25

Üye
    Konu Sahibi
Adobe Flash lite 3.1(4)S60v3
  • Yeni Sürümündeki Değişiklikler: - H.264 standardı-Geliştirilmiş web taraması, 500 en iyi web sitelerinin% 91 Destek .- Flash 9 (AS2 sadece) desteği-Yerel Bağlantı / HTML Metin / GetURL_target / CSS desteği / wmode-Destek Donanım ivmesi-Flash Lite 3.1.4 yetenekli aygıt rendering yanıp performansını artırmak için 1,1 OpenVG destekleyen hafıza görüntüleri-MP3 Streaming desteği için kullanım Geliştirilmiş .-!
arkadaşlar zipten çıkarılan dosyanın adını( adobeflash_lite3.sisx) olarak değiştirin. ozaman yüklediğini göreceksiniz aradaki 1 ve 4 uygulamanın uzantısını bozuyor denedim n 96 da yükledi gayet iyi çalışıyor...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: karanfilim_1, mty2147, furkanlevent ve 52 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

devilmy

devilmy

Üye
indirelim bakalım diğer versiyon gibi bileşen hatası vermese barı

zelihanur

zelihanur

Üye
çok sağol inşallah olur

THR

THR

Üye
Uygulama telefonla uyumlu değil dedi sonrada Güncelleştirme hatası verdi

svestica

svestica

Üye
arkadaşlar zipten çıkarılan dosyanın adını( adobeflash_lite3.sisx) olarak değiştirin. ozaman yüklediğini göreceksiniz aradaki 1 ve 4 uygulamanın uzantısını bozuyor denedim n 96 da yükledi gayet iyi çalışıyor...

akin82

Üye
emegine saglık

karcepoyt

karcepoyt

Üye
vallah bi deneyelim

asder_fs

asder_fs

Üye
bi deneyeyim inşallah çalışır

KELGER

KELGER

Üye
n95 aynı güncelleştirme hatası

esfergon

Üye

Evet uzantı kısmını değiştirince N79 da sorunsuz kuruldu. N79 da 3.0 versiyonu varmış bununla değiştirdi.

richhh

Üye
İstenen uygulama erişimine izin verilmedı diyor yüklemiyor tlfon hacklı ve sertifikaladım başka tüm uygulamayı yukleyebiliorum bı bu sorun çözemedim fikri olan varmı teşekkürler:) N79

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye

evet kardeş dediğin yapılınca oluyor saolasın:bigstar:

richhh

Üye
yükledim bnde sorunsuz bugun ama hala wideoları açamiyorum,programında simgesı fln kurulmadı tlfonda nasıl anlamadım:)

kararatmu

Üye
n78 e yükledim çok teşekkür ederim

ahmet yapar

ahmet yapar

Üye
eyw çok saol karş

fatalabi

Üye
Arkadaşım benim telefon n79. benimkinin sonunu (.sis) yapınca kabul etti.Peki bu program internet sitelerindeki videoları çalıştırıyormu yoksa sadece telefon içindekileri çalıştırmak içinmi

ismailkocak

Üye
slm bende trident w-t3 var herşey yüklü msn facebook opera mini yok yok internet hepsi var fakat videoları izleyemiyorum mp4 olarak yüklüyor tlf na sadece ses çıkıyo görüntü yok yardımcı olursanız sevinirim bilen yok mu hangi programı yükleyeceğimizi

wildtiger223

wildtiger223

Üye
dedigin gibi yülledim n79 a bi swf dosyası acmayı denedim sıstem hatasi dedı?

ceeeeem

Üye
bu flah player ı yüklememe rağmen vtap ile açtığım videolarda ses var görüntü yok.neden olabilir acaba ??

Üst Alt