Acrobat Reader Nokia N97 - Nokia 5800 "Bedava"

Sponsorlu Bağlantılar

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
Acrobat Reader Nokia N97 - Nokia 5800 "Bedava"
Bu Sürüm 100% calisiyor...

Farki:
Ikinci bir icon Oluyor... Onu Acacaksiniz... O´Bedava... Eskisi icinde kaliyor...
Programi acip ordan PDF acacaksiniz.

Hayirli Olsun.

Tesekkürü unutmayin :bye2:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: barısgr, 05379207126ali, karakurt73 ve 115 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

manx

Üye
1.05 sürümü nerden 5800 hatta n97 ile uyumlu yazıyosun yaaaa

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
Uyumluda ondan..

tpcü1212

tpcü1212

Üye
sağol

soulblood

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık...

olciay

olciay

Üye
Teşekkürler...

beyazcurt

beyazcurt

Üye
dotum emeğine saygılar ve teşekkürler ama bilgi olasun diye bi hatırlatma yapmak isterim. burdan yeni sürümünü indirin dediğin yerdeki günleme hatası veriyor bilgine altta verdiğin ise çalışıyor 1.6 mb olan yani kolay gele...

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
dotum emeğine saygılar ve teşekkürler ama bilgi olasun diye bi hatırlatma yapmak isterim. burdan yeni sürümünü indirin dediğin yerdeki günleme hatası veriyor bilgine altta verdiğin ise çalışıyor 1.6 mb olan yani kolay gele...

Bilgi icin Tesekkürler... Cikarilmistir..:oke:

muratvemine

muratvemine

Üye
bu program ile ne izleyebiliriz slayt izliyebiliyoz mu?

Shewcet

Üye
Teşekkürler paylaşım için. Ama büyük bir sorunum var :) Ben 5800 kullanıyorum ve bunu nasıl kuracağımı bilmiyorum. Özellikle de ***** dosyayı nereye ve nasıl atarak çalıştıracam. Yardımcı olursanız cok sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

Teşekkürler paylaşım için. Ama büyük bir sorunum var :) Ben 5800 kullanıyorum ve bunu nasıl kuracağımı bilmiyorum. Özellikle de crek dosyayı nereye ve nasıl atarak çalıştıracam. Yardımcı olursanız cok sevinirim.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hafıza kartına gönder..dosya yöneticisinden üstüne gelip çalıştır..

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
Aynen Nadirin dedigi gibi yap.

Shewcet

Üye
crek dosyayı nereye kurmam lazım onu bilmiyorum. kurulumu daha öncede yaptım ve parola istedi. crek dosyayıda tıklayınca açılmıyor.

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
BU crek falan yok kardesim.... yazdigim gibi bedava... ve de signed dir... yani oldugu gibi yükle...

Yada benim verdigim PDF+ Programinida yükleyebilirsin.... (Konularima göz at):oke:

_dgncn_

_dgncn_

Üye
sağol usta deniyorum şimdi inşallah çalışır bide signed olan word powerpoint excel dosyalarını açabileceğimiz bir program biliyormusun yalnız signed olsun

balperen

Üye
elinize sağlık

--------------- Ekleme ---------------

sağolun kardeşim

Cengizt

Cengizt

Üye
    Konu Sahibi
sağol usta deniyorum şimdi inşallah çalışır bide signed olan word powerpoint excel dosyalarını açabileceğimiz bir program biliyormusun yalnız signed olsun

Malesef yok...:bilmm

kabahor

kabahor

Üye
tşklr

cilektarlasi

Üye
çok ayıp ya, bir de 5800 yazmışsın...

Üst Alt