Sony Xperia L Acill yardım Xperia L açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

arslan3332

arslan3332

Üye
Buradan indir kur şifre isterse videodakileri uygula sorun çözülür

azad-fb

Üye
Emma needs a reinstallation.
The new installer is available at:

hatası alıyorum

arslan3332

arslan3332

Üye
hangi asamada bu hatayi aliyorsun

azad-fb

Üye
Dediklerimi uygula
Verdiğim linkten emma yazılımını indir bilgisayarına kur

Telefonun ses kısma tuşuna basılı tutarak pc kablonu telefona bağla bilgisayar bağlandı sesi çıkarınca tuşu bırak.

Emma programını aç otomatik telefonu görecek sana önerdiği yazılımı indirmek için onay ver be bekle indirme işlemi bittikten sonra yazılımı kuracak ekranda işlemlerin bittiğini gösterdiğinde kabloyu çek telefonunu aç ilk kurulum başlayacak sonrası sende geçmiş olsun.

kardesim emmayı bir şekilde açtım ama görmüyor bilgiisayar telefonu

arslan3332

arslan3332

Üye
ilk anlatimina gore telefonun soft brick olmus yani yazilimin cokmus
+buna gore fastboot(kablo+ses acma tusu) ve flashboot(kablo+ses kisma tusu) moduna telefonunu alabiliyorsun
+telefonunun sarji olduguna emin ol bunun icin telefonunu en az 12 saat sarj da birak
-daha sonra ses kisma tusuna basili tut ve bilgisayara bagladigin usb yi telefona tak
-telefonunda bildirim isigi renkli yandiysa ve bilgisayarin basarili baglanti sesi cikarttiginda tusu birak
-emma yazilimini ac ve telefonu tanimasini bekle(solda usb1 yazar veya hangi usb girisindeyse usb2-3 vs.)
-ortada telefn modeln yazar sagda yazilimin bilgileri asagida da indirip kurmak icin onay butonu olur
-onay butonuna bastiginda yazilimi indirip kurar(internet indirme hizina gore bitme suresi degisir)
-ve bittiginde ekranda yesil onay isareti cikar burada kabloyu cikartip telefonu acip ilk kurulumu yaparak isin bitmis olur

Bu asamalarin hangisinde takiliyorsun bunun uzerinden gidelim aldigin hatalari detayli anlat ki cozebilelim

+emma yazilimini actiginda bilgisayarinin internete bagli oldugundan emin ol ve emma yazilimini acarken yonetici olarak baslat

azad-fb

Üye
telefonun şarj alıp almadıgından emın degılım. kırmızı ışık yanılı şuan ama bazen çıkarıp takınca yanmıyo. ozaman ben telefonu şarja takayım çalışayım kırmızı ışık yanılı kalsın. yarın tekrar deneyip yazarım ozaman saat 12:00 gıbı olmazsa artık yetkılı servıse gotururum.

arslan3332

arslan3332

Üye
kirmizi isik yandiginda sarj oluyor demektir simdi bu asamalari birkez dene sonucu bana yaz olmazsa yarina kadar sarjda birak tekrar dene biryerde hata yapiyorsun onu bulabilelim diye detayli yaziyorum

azad-fb

Üye
dedıyın gıbı yaptım bılgısayara bagladıgımda ses cıkmıyor. baska ana kart var onda da denedım onda da aynı sorun var. bılgısayardan kaynaklı ola bılır mı?

arslan3332

arslan3332

Üye
baglarken telefon bildirim isigi renkli yaniyor mu?

arslan3332

arslan3332

Üye
sarj bitmis gorunuyor once sarj etmek gerek yarin duruma gore tekrar yazarsan yardimci olurum

azad-fb

Üye
powere banka bağladım telefonu kırmzı ışık yandı 30-40 sanıye sonra söndü. ilk başta şarj aldı sonra almadı.

arslan3332

arslan3332

Üye
powere banka bağladım telefonu kırmzı ışık yandı 30-40 sanıye sonra söndü. ilk başta şarj aldı sonra almadı.
telefonu sarza tak dolmaya devam eder
Azad son durum nedir tekrar kurtarmayı denedin mi?

azad-fb

Üye
Denedim pc görmedi bi türlü. Tamire veerdim

Üst Alt