Acil yardım lazım :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugurbeyim

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım lazım :(
selam 3 gün önce eşimin telefonundan kendi telefonuma bluetoth ile resimler gönderiyordum fakat nirden bire temamda sade kırmızı bir çiçek çıktı ne olduğunu anlayamadım ertesi günü telefonumun sesi çıkmamaya başladı yani gelen aramalarda telefonum sadece titreşimde görünüyordu bugün telefonumu kapatıp açtım keşke yapmaz olaydım açtıktan sonra şebeke arıyor diyip duruyor acaba benim telefonum virüs mü kaptı yoksa telefonda başka bir sorun mu var
relefonum samsung d900i fabriaka yaralarına döndüm olmadı format attım olmadı eğer virüs olsa eşimin telefonuda aynı olmazmıydı lütfen çok acil yardıma ihtiyacım var

samsung22

Üye
[sıze=3]merhaba samsung telefonların yenı modellerı harıc 3g uyumlu olanları vırus kapması ımkansız ayrıca telefonunuz bluetoothla dosya transferı sonrasında yada transfer anında bozulması ımkansız buyuk bır ıhtımalle parca arızası olabılır en yakın bayıye goturunuz garantılıyse ucretsız tamır edılmektedır[/sıze]

--------------- Ekleme ---------------

[sıze=4]fırmware telefonun kullandıgı yazılımdır fırmware update demek telefonun kullandıgı yazılımı guncellemek yukseltmek demektır[/sıze]

Salihyet

Salihyet

Üye
Başlığı düzenleyeyim diyecektim fakat bu nasıl bir sorun böyle :hmmm

ugurbeyim

Üye
    Konu Sahibi
Başlığı düzenleyeyim diyecektim fakat bu nasıl bir sorun böyle :hmmm

valla bende anlamadım neden böyle birşey oldu dicem telefon yere düştü oda olmadı telefonu alalı 1 seneyi geçti daha yere düşürmedim telefonu ki şebekeden bir problem yaşasın format da attım fabrika ayarlarınada döndüm olmadı :(

Consul9

Consul9

Üye
eşinizin telefon modeli neydi???

Salihyet

Salihyet

Üye
d900i yazıyor ya

ygz1998

Üye
telefonunuzu samsung teknik servise yollayınız bu sorun çok nadir ama olabilen bir sorundur bleutoohla falan alekası yok

ugurbeyim

Üye
    Konu Sahibi
telefonunuzu samsung teknik servise yollayınız bu sorun çok nadir ama olabilen bir sorundur bleutoohla falan alekası yok

telefonu aldığım yere götürdüm IMEI numarasının çalınmış olabileceğini söyledi ama kontrol ettik oda yok servise gitti telefon büyük oranda telefonun değiştirilebileceğini söyledi umarım değiştirirler çünkü eloktronik bir alet bana göre bir defa tamir oldumu hep tamir ister ilgiiz ve alakanız için hepinize teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt