Satılık ACİL. indirdim 256 Gb SSD Taşınabilir Harddisk Samsung marka '210 tl'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
ACİL. indirdim 256 Gb SSD Taşınabilir Harddisk Samsung marka '210 tl'
Herkese merhaba arkadaşlar.cÜrün resimdekidir samsung marka 256 gb hdd değil ssd dir. Çok az kullandım çok temizdir sıfırdan hiçbir farkı yoktur en ufak çizik dahi yok. İhtiyaç fazlası olduğu için satıyorum. Kesinlikle son fiyattır, pazarlık istemeyin pazarlık mesajlarını dikkate almayacağım. Kargo alıcıya aittir. İstanbulda oturuyorum yüzyüze teslim olur. Yüzyüze ssd harddiski test etme imkaninada sahip. Iyi forumlar. :)

• Beğen
Tepkiler: PolatBaran

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Serisini Çözemedimde? 750 Pro 850 Evo Gibi Bişeymi Yoksa Laptoptan Söktüğünüz Bir Parçamı

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

ozkanderya22

Üye
Ürünün tam modelini yazmamışsın ama eğer ürün 750 evo modeliyse ürünün sıfırı ortalama o fiyatlarda kargo dahil olarak...

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Ürünün tam modelini yazmamışsın ama eğer ürün 750 evo modeliyse ürünün sıfırı ortalama o fiyatlarda kargo dahil olarak...
uyarın için teşekkür ederim. Ürün modeli resimdede görülüyor. MZ-7LN2560.

PolatBaran

Üye
Herkese merhaba arkadaşlar.cÜrün resimdekidir samsung marka 256 gb hdd değil ssd dir. Çok az kullandım çok temizdir sıfırdan hiçbir farkı yoktur en ufak çizik dahi yok. İhtiyaç fazlası olduğu için satıyorum. Kesinlikle son fiyattır, pazarlık istemeyin pazarlık mesajlarını dikkate almayacağım. Kargo alıcıya aittir. İstanbulda oturuyorum yüzyüze teslim olur. Yüzyüze ssd harddiski test etme imkaninada sahip. Iyi forumlar. :)
Veri aktarım hızı kaç bu taşınabilirin ?

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Ürün satıldı. konu kilitlenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...