acil bi bilen varsa!

Sponsorlu Bağlantılar

fener331

Üye
    Konu Sahibi
acil bi bilen varsa!
benim c6-01 im var. 2 yıl önce ekranı kırılmıştı bi köşeye atmıştım şimdi tamir ettirdim ama kilit kodu soruyor(unutmuşum 2 yıl olmuş). her yere baktım ama flashdır nss iledir yapılması gerekenler telefon açııken yapmak gerekiyor. ama telefon kapalı ve içindekilerinde önemi yok. zaten hard format da attım ama biliyordum yine de değişmedi şifre 12345 olmadı yani. neyse ben telefoncuya gitmeden 3-5 lira vermeden evde buna bir şey yapabilir miyim??

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dead Flash Atacaksın

• Beğen
Tepkiler: fener331
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yazılım dosyalarını indir ve Phoenix uygulaması ile flashla, çözülür :)

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
benim c6-01 im var. 2 yıl önce ekranı kırılmıştı bi köşeye atmıştım şimdi tamir ettirdim ama kilit kodu soruyor(unutmuşum 2 yıl olmuş). her yere baktım ama flashdır nss iledir yapılması gerekenler telefon açııken yapmak gerekiyor. ama telefon kapalı ve içindekilerinde önemi yok. zaten hard format da attım ama biliyordum yine de değişmedi şifre 12345 olmadı yani. neyse ben telefoncuya gitmeden 3-5 lira vermeden evde buna bir şey yapabilir miyim??
Tek çözüm dead flash atmaktır link :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Videolu anlatım ıcın @DarkredBlue61 teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve fener331
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Microsoft yeni bir araç yayınladı. Nokia sofware recovery tool diye sizin cihazınızıda destekliyor. Onunla yapabilirsin. Burada en altta indir

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşlar nokia 701 var yurtdışı imeil kaydı yok kayıt ettirmeye değmez imeil de atılamıyor öyle diyorlar dil Tr değil Türkçe yapmak için hangi Proğramlar gerekli yardımcı olurmusunuz

fener331

Üye
    Konu Sahibi
tüm cevaplar için çok teşekkürler

Üst Alt