Açık Öğretim Avantajlari-Dezavantajlari Yardim lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

SerhaTGvn

Üye
    Konu Sahibi
Açık Öğretim Avantajlari-Dezavantajlari Yardim lutfen
Slm . Bu sene mezun oldum ve tercih yaptim. Ve (Aöf Maliye 4 yıllık) geldi Maliye istedigim bir bolumdu ama açık öğretim de sikinti yasarmiyim veya Normal maliye okuyanla benim farkim olurmu . Mezun oldugumda is imkani olarak fark olurmu Kafam cok karışık Yardimci olurmusunuz.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Slm . Bu sene mezun oldum ve tercih yaptim. Ve (Aöf Maliye 4 yıllık) geldi Maliye istedigim bir bolumdu ama açık öğretim de sikinti yasarmiyim veya Normal maliye okuyanla benim farkim olurmu . Mezun oldugumda is imkani olarak fark olurmu Kafam cok karışık Yardimci olurmusunuz.
sahsen sanmam bi fark olacagini senin diplomanda normal sartlarda esit ama su drum oluyor.bi ise basvrsan acikogretim okuyani ikinci siraya atiyolar ve ayrica genede gdipte bi proftan ders almak var bide kitaba calisip sinava grmek var egitim acisindanda fark ediyor hcam yoksa oda uni mezunu aciktan okuyan sende uni mezunu gozukuyosun ama aklini kullanip ilerde kpss de iyi biselr yaparsan iste o zmn sen bircok örgün egitim alanlarin onunde olursun

• Beğen
Tepkiler: SerhaTGvn

killlerman

Üye
ben açıktan kamu mezunuyum örgün deki diplomadan hiçbır fark yok hukuk ağırlıklı bir bölüm iktisat mı kamu mu ikilemde kalmış sonunda zor olmasın diye kamuyu seçtim gerçi iktisatta da beni zorlamazmış dersler %80 aynı dersler senin bölüme gelince maliye muhasebe yeteneğine bakar rakamlarla aran iyi olucak sonuçta mutlu son kpss de iyi bir puanda bitiyor.

Üst Alt