• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

A101'de Satılan Piranha Gaming Mouse İnceleme (Video)

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
A101'de Satılan Piranha Gaming Mouse İnceleme (Video)
Piranha gaming mouse şık kutusuyla bizleri karşılıyor. Ürünün kendisi 30 lira fakat kutusu daha pahalı gibi duruyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ürünün kutusundan herhangi bir mouse pad çıkmıyor zaten 30 lira fiyatına göre çıkması beklemek hata olurdu. Çok oyalanmadan artık ürünün detaylarına geçelim.

Teknik Özellikler
-7 adet tuş
-El ergonomisi için özel tasarım
- 800-2400 dpi arası çözünürlük ayarlama
-Komutlara anında tepki verme
-RGB uzun ömürlü led aydınlatma 60 bin saat
-Uzun ömürlü tuşlar (switchler) 8 milyon kez tıklamaya dayanıklı

İnceleme
-Piranha gaming X7 mouse gayet şık tasarıma sahip , ergonomi konusunda ise gayet başaralı bulduğumu söylemek istiyorum. Ürünün plastik kalitesi ise bana göre zayıf , kalitesiz sert plastikten yapılmış gibi duruyor.

-Ürünün ilk göze çarpan detayı ise led RGB ışıklandırması oluyor. Herhangi bir şekilde kullanıcının kontrol edemediği ,otomatik olarak renk değiştiren RGB mouse'un arkasını ve yan kısımlarını aydınlatıyor.

-Klasik mouse tuşlarına ek olarak double click tuşu , forward ve back , ve dpi tuşu barındıran Piranha Gaming X7 mouse'un tuş hissayatı ne iyi ne kötü. Fiyatına göre başarılı.

-Kablosunun kumaş kaplı olması bence bir dezavantaj bir yerlere takılıp yırtılma durumu olabiliyor. Sade plastik kabloyu tercih ederdim.

-Oyunlarda gayet başarılı bir iki ufak deneme yaptım. Anında tepki verebiliyor, gecikme yaşatmıyor. Fps oyunlarında başarılı olacaktır.

Sonuç
Piranha Gaming Mouse 30 liralık fiyatıyla kesinlikle fiyat performans ürünü olmayı başarıyor. 7 adet tuşu ,ayarlanabilir dpi değeri ,RGB aydınlatmasıyla kaçırılmayacak bir ürün.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221, Silinen Üye 777448, PALA. ve 2 diğerleri

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kim Aldıysa Kısa Sürede gg Oldu Hayırlısı :D

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bende bu hafta A-101'e gelen Sinyal Genişleticiyi aldım memnun kalmadım ve geri iade ettim. 25 mgbt'lik var olan interneti, genişleticiyle 1 ile 2 mgbt verdi. 10 mgbt verse idare eder kullanırdım. Ama baktım olmuyor youtube'dan doğru dürüst video izletemiyor. Verdim geri aldım paramı. Konuya gelirsek piranha mobil vantilatör var bende gayet güzel bak ondan memnunum işte süper ürün

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bende bu hafta A-101'e gelen Sinyal Genişleticiyi aldım memnun kalmadım ve geri iade ettim. 25 mgbt'lik var olan interneti, genişleticiyle 1 ile 2 mgbt verdi. 10 mgbt verse idare eder kullanırdım. Ama baktım olmuyor youtube'dan doğru dürüst video izletemiyor. Verdim geri aldım paramı. Konuya gelirsek piranha mobil vantilatör var bende gayet güzel bak ondan memnunum işte süper ürün
Hepsi kaliteli olacak diye bir olay yok.

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
30 TL'ye tabi ki manyak bir performans beklemiyoruz aslında. Tamamen fiyat/performans türü. Bende de Platoon denen fareden var. RGB değil ama bunun fiyatına yakın bir para vermiştik. Adamlar öyle planlamış ki 2 yıl sonra ömrü tamamlıyor neredeyse. Tabi tamir etme planınız varsa bu süre uzuyor. RGB olarak gözleri boyamış işte ışıklı filan. 🙂

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
30 TL'ye tabi ki manyak bir performans beklemiyoruz aslında. Tamamen fiyat/performans türü. Bende de Platoon denen fareden var. RGB değil ama bunun fiyatına yakın bir para vermiştik. Adamlar öyle planlamış ki 2 yıl sonra ömrü tamamlıyor neredeyse. Tabi tamir etme planınız varsa bu süre uzuyor. RGB olarak gözleri boyamış işte ışıklı filan. 🙂
30 liraya alınan maldan kalite beklemiyoruz dediğin gibi. Klasik mouse bundan daha sağlam oluyor bu fiyata .

Şekli güzel , 6 ay gitse bile çok iyi derim buna.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
SHS

SHS

Üye
Ben 1 yıldır kullanıyorum, hala çalışıyor :D Tamam süper bir mouse değil ama benim işimi görüyor.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
En ucuz markalı kablosuz mause 100 liralarda geziyor, çok zam geldi.

• Beğen
maxiburaq

maxiburaq

Üye
şu piyasa şartlarında gene a101 daha uygun ürünler satıyo

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Bende birkaç senen önce a101 den kablosuz mause aldım, pili de yanında 10 liraya kenarda duruyor, geçen kullanayım dedim çalışıyordu...

phasan

phasan

Üye
A101 de çalışıyorum cogu ürün güzel

• Beğen

Üst Alt