$100.000 verip bir uzay seyahatine çıkmak istermiydiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

z.turk30

z.turk30

Üye
Arkadaşlar bu forum,herkes fikirlerini ve düşüncelerini belirtirken hakaret edilsin diye yok.

Mesaj birleştirildi:

Kimse gidemez derken?
Nasanın yalanını itirafı var: "Oraya gidecek teknnolojiyi mahvettik ve geri getirmemiz mümkün değil" 😂:kop2:

Yönetici tarafından düzenlendi:

PALA.

PALA.

Üye
Efendi efendi ! zaten uzaydayız...
Kimin uzayını kime satıyonuz siz :hmmm

z.turk30

z.turk30

Üye
Pm ile hakaret edene ne gibi yaptırımlarınız var @Admin
Mesaj birleştirildi:

@z.turk30 @DeV/AsA Lütfen Karşılıklı tartışmaya girmeyin. :polis:
Bana pm yoluyla hakaret etmiş bu arkadaş.Belli ki bu da forumu kendi malı sananlardan,şikayetçiyim!

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bana pm yoluyla hakaret etmiş bu arkadaş.Belli ki bu da forumu kendi malı sananlardan,şikayetçiyim!
Size Gönderilen Özel Mesajı şikayet etmeniz durumunda (Şikayet et butonunu kullanarak) gereken yapılacaktır.

• Beğen
Tepkiler: z.turk30
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Pm ile hakaret edene ne gibi yaptırımlarınız var @Admin
Mesaj birleştirildi:

Şikayet butonu mevcuttur mesaj altında.

• Beğen
Tepkiler: z.turk30
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Nasanın yalanını itirafı var: "Oraya gidecek teknnolojiyi mahvettik ve geri getirmemiz mümkün değil" 😂:kop2:
Nasa'nin bu dediğine inanıyorsan yakında Mars'a koloni kurmak için göndereceği uzay mekiğine de inanmalısın :)

z.turk30

z.turk30

Üye
İnanmamak için daha çok sebep var,nasa ile ortak çalışmıyorum.Elbette yanlış yada doğru nedir diye sorgulama ve araştırma gereği duyarsanız bu size hayatınızın her alanında doğru bilgi ve dürüst yaşama olanağı verir.Bu son 2 yılımı "yerli ve milli" ;) haber vs. izlemediğim için değil,televizyonu kesinlikle izlemeyi bırakıp (beynimi uğultularla doldurmayı bıraktığım için) bana hayatımda gerçeklerle baş etmeyi öğretti.Hepinize biraz bu şekilde yaşamayı tavsiye ederim,teşekkürler.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: PALA.