914c win mobile 6.5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siberzeka

Üye
    Konu Sahibi
914c win mobile 6.5
Arkadaslar hp ipaq 914c aygitim var bunu windows mobile 6.5 gecirmek istiyorum adam gibi dokuman bulamadim paylasirsaniz cok sevinirim.

izmirligenc

izmirligenc

Üye
bildigin kadari ile bu cihazin 6.5 versiyonu romu yok

siberzeka

Üye
    Konu Sahibi
var videolarida var izledim sadece dokuman bulamiyorum

RedDevil_tr

Üye
Bende de aynı cihaz var.Servise ücretli Wm6.5 yükletmek istedim tavsiye etmediler.
Yavaşlama ve kilitlenme problemi oluyormuş.Keyif sizin genede :)
Ben Mobile7 yi bekliyorum şimdi.

tekbey

Üye
HP 914c için.... WM 6.5 Rom ( şu an bunu kullanıyorum)

Buradan yükleyebilirsiniz

nogmap , mediafire bağlantısındaki adresten

DİKKAT EDİLECEKLER:
1- micro sd kartınıza dosyayı açın("FLASH.DIO")
2- micro sd kartınızın 2 gb veya daha düşük kapasiteli sd (sdhc değil) olması ve FAT formatlı olması lazım...
3.sd kartınızı takın ve cihazı kapayın... cihazın en az yüzde 70 kapasiteli olması tavsiye edilir.
4.cihaz kapalıyken VOLUME UP (soldaki düğmenin üstü) ve sağdaki OK tuşlarına aynı anda basın ve basılı tutarken soft reset yapın ( üsteki deliğe basın :) ekran gelince volume up ve ok tuşlarına basmayı bırakın ve
SDLoader mode ile cihazın boot ettiğini görün...
5. cihaz bir süre yüklemelerini yapacak daha sonra clean reboot yapacak bu biraz uzun sürebilir merak etmeyin ama ekranı arada bir tıklayın kararmasın :)
6. clean reboot sonrası sistemin açması lazım :) açmazsa işlemi tekrarlayabilirsiniz... verdiğim siteden farklı rom lar bu şekilde kurulabilir...

eradnan

Üye
tekbey kardeşim çok teşekkür ederim sayende 914c me 6.5 i kurdum cihaz mükemmel oldu artık baya uzun süre değiştimeyi unuturum.

grafikerxxx

Üye
o romlar 6.5 değil 6.1'in editlenmiş hali cihazlara upgrade yaptırmak o kadar kolay değil
xda daki o rom 6.1

williamsbmw

Üye
6.5 kurduk cok guzel oldu saolasan da bunun yazıları cok kucuk max bile gözler görmüyor ne yapacağız bilgisi olan paylasırsa sevinirim

postmix

Üye
arkadaşlar bende dediklerinizi yaptım ama ekranın sol üst köşesinde sdloader yazısı çıkıyor fakat 15-20 saniye sonra ekran bembeyaz oluyor öylece kalıyor. ne yapılabilir buna ? çıldırcam bi formatlayamadım.

mulaka

Üye
==> <==

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt