8 Sayfa Sembol Destekli Fontlar

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim güle güle kullanın :)

SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
Tesekkurler hepsi cok guzel :)

Mc80

Üye
şuan bauhaus fontunu kullanarak cevap yazıyorum operada bende sıkıntı yok.. Fontu değiştirdiğimde 1 kereye mahsus yazı tipi hesaplaması yapılıyo operaya girince %100 olmasını bekleyin sonra kullanın bende sıkıntı yok..
Telefonum N8 Ayni Font Bende %16 da telefon reset atiyor. Opera Mobile(12.2258), F.Zoomer(3.20)

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
complete in Him regular,code bold,anotHer regular,androgyne regular,türkçe karakter destekliyor mu bilmiyorum nasıl biliyorsan öyle,acaba istek sınırı yok ise bunları da yapabilir misin ?
Valla sana zahmet oluyor söz bundan sonra kendim yapacağım sömestr'de O:)Artık paylaşım yapmayacak mısın burda font olarak...

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
complete in Him regular,code bold,anotHer regular,androgyne regular,türkçe karakter destekliyor mu bilmiyorum nasıl biliyorsan öyle,acaba istek sınırı yok ise bunları da yapabilir misin ?
Valla sana zahmet oluyor söz bundan sonra kendim yapacağım sömestr'de O:)Artık paylaşım yapmayacak mısın burda font olarak...
fontları upload edip bana yolla yaparım onlarıda bende o fontlar yok :)

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
60sekuntia :

complete in him :

akadora :

androgyne :

another :

upload böyle mi oluyor,bunların sembol kısmı çok tuhaf semboller var mesela 60 sekuntina kelebek kanadına benzer sembol var kare tuşuna basınca 60 yazısı var...
Tekrar teşekkür ederim yapacağın için :)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
60sekuntia :

complete in him :

akadora :

androgyne :

another :

upload böyle mi oluyor,bunların sembol kısmı çok tuhaf semboller var mesela 60 sekuntina kelebek kanadına benzer sembol var kare tuşuna basınca 60 yazısı var...
Tekrar teşekkür ederim yapacağın için :)
şuan evde değilim 1 hafta olmıycam o yüzden bir haftalık gecikme olabilir fontlarada bakıcam :)

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
tmm sorun değil :)

1xburakx1

Üye
olmuyoo

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
sen gelmez oldun
sen gelmez oldun
sen gelmez oldun sleeple :)
galiba noel baba senden önce davranıp getirecek fontları :) :) :)

Eduardo58

Eduardo58

Üye
@sLeepLe senden çok büyük ricam şu fonta ş ve ğ gibi harf desteği sağlaman bu arada arkadaşlara duyrulur, bu font Opera Mobile' de hata vermiyor. Eğer bu fontu yapabilirsen helal olsun dostum. :D Font:

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
@sLeepLe senden çok büyük ricam şu fonta ş ve ğ gibi harf desteği sağlaman bu arada arkadaşlara duyrulur, bu font Opera Mobile' de hata vermiyor. Eğer bu fontu yapabilirsen helal olsun dostum. :D Font:
yaptığım programı pcden sildim malum symbian telefonum yok artık :) çalışıyorum bide yapmam çok zor

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
Mcr21

Mcr21

Üye
abi times new roman ve rosemary fontunu yapar mısın?

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
bu fontları nsıl kulanıcaz

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt