701de 3Gyi Açamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
701de 3Gyi Açamıyorum
Cihazi 2.El Aldım Sanırım Elimde Patladı :D İçi Açılmiş Aldığım Şey Cocuğu Bana Sadece İçinde Hat Şıkıştığı İçin İçini Açtım vede Kapattım Dedi Ama Anladiğim Kadarıyla Öyle Olmamiş Başkada Bir Sorunu Yok Demişti.Cihazin Bataryası Ölü Onu Geçelim Aktif Kullandı Diyelim Ekranda Lekeler Var Gibi Sanırım Değişmiş Ama Emin Değilim 2.si Tuş Klit Tuşundada Problem Var Sanırım O Tuşda Kurcalanmiş Neyse Anlayacağiniz İçini Açsam Yapabilirmiyim Yoksa Pertemi Ayırmak Gerek Cihazi Ne Öneririsiniz

- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
ana sistem felan yanmış de ver adama 15 tl bakım ücreti al tamam :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar Nereye Gitmiş Yöneticiler :ah

asigsasi

asigsasi

Üye
gereken yapılacak

cihanata_1

cihanata_1

Üye
küfür ima etmeyiniz:)

celilcemre

celilcemre

Üye
C6-01 telefonlarda 3g sorunu var. 2 arkadaşımın teli sorunlu. Yetkili sevis anakartı değişti ama sorun aynı.
Yazılımı tekrar yükle bir bak. Olmazsa yapaçak birşey kalmıyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 telefonlarda 3g sorunu var. 2 arkadaşımın teli sorunlu. Yetkili sevis anakartı değişti ama sorun aynı.
Yazılımı tekrar yükle bir bak. Olmazsa yapaçak birşey kalmıyor
Anakartmı? Deme Ya O KAdar Vahimmi Durum Yani?

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Nasıl açamıyorsun söyleyebilirmisin Eğer 3G yi 3G widget Üzerinden açarsan Ayarlar>Bağlantı>Ağ>Şebeke Modunu 3G yapman zorunludur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl açamıyorsun söyleyebilirmisin Eğer 3G yi 3G widget Üzerinden açarsan Ayarlar>Bağlantı>Ağ>Şebeke Modunu 3G yapman zorunludur
Üstten Aşağiya Çekiyorum Dediğin Gibi İşte Şebeke Modunu Sadece 3G Yapıyorum Yok Şebeke Gelmiyor

celilcemre

celilcemre

Üye
Enimştemde 3g geçiyor ama arama yapmıyor.
Enimştemde 3g geçiyor ama arama yapmıyor. Telefon tertemiz orjinal hiç sertifikasız uygulama yùklenmedi. Ama sorunlu sonradan oldu. Kardeşimin ki de tam tersine gsm modunda çalışmıyor.

celilcemre

celilcemre

Üye
Sizin ki 3g'ye geçmiyor. Yazılım yada donanım hatası. Flas yazılım at bir bak. Olmazsa tamir. Değer mi bilmem.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Enimştemde 3g geçiyor ama arama yapmıyor.
Enimştemde 3g geçiyor ama arama yapmıyor. Telefon tertemiz orjinal hiç sertifikasız uygulama yùklenmedi. Ama sorunlu sonradan oldu. Kardeşimin ki de tam tersine gsm modunda çalışmıyor.
3G Açık Olması Gerek Onun İçin
Sizin ki 3g'ye geçmiyor. Yazılım yada donanım hatası. Flas yazılım at bir bak. Olmazsa tamir. Değer mi bilmem.
Çift Moddada Benimki Aynı Ama Flashda Atamıyorum NEyse Bir Ara Atıcamda Bakalım NE Zaman

Üst Alt