6630 sürekli yeniden başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Şimdilik telefonum düzelmiş gibi gözüküyor ama yinede anti virüs ile taratıcam.

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Tarattım. Telefonda hiçbir zararlı dosya yokmuş

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda şu anlık herhangi bir sıkıntı gözükmüyor arkadaşlar yardımınız için teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Cadillac34
Albeyaz02

Albeyaz02

Üye
Pc suiteyi kurarken işletim sistemi desteklenmiyor hatası alıyorum
Uygulamayı öncelikle güvenilir mümkün mertebe kendi web sitesinden indirmeye dikkat edelim.İndirdiğin dosyayı güvenli sunucudan dahi olsa tarat.Daha sonra SAĞ TIK yapıp açılır menü den UYUMLULUK kısmına geliyoruz.UYUMLULUK MODU adında çerçevelenmiş bir pencere dikkatinizi çekicek.BU PROGRAMIN ÇALIŞTIRILACAĞI UYUMLULUK MODU adlı yazının yan tarafında ki kutucuğu seçiyoruz.Alt kısmında menü AKTİF hale gelince WİNDOWS XP SERVİCE PACK 2 veya 3 den birini seçip UYGULA dedikten sonra sayfayı kapatıp tekrar sağ tıkladıktan sonra YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR a basıp uygulamamızı kuruyoruz.

Windows 7-8-9-10 farketmez.Sürüm ne olursa olsun Vista dışında ki bütün işletim sistemlerinde Uyumsuzluk sorununun ortak çözüm yolu budur.Windows 10 kullanıp uyumluluk modunda windows 10 u seçerseniz uygulama hata vermeye devam edecektir.Dos işletim sisteminin bir kusuru yüzünden SP 2 ve 3 WİNDOWS XP seçildiği takdirde sorunsuz bir şekilde kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
İhtiyacım yoktu ama yinede teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Albeyaz02