Telefon Tavsiyesi 6600 mı 7610 mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
the.answer

the.answer

Üye
    Konu Sahibi
6600 mı 7610 mu?
Arkadaşlar bir çok oyunu ve programı çalıştıran,bir kaç sene kullanabileceğim bir telefon alacağım.
Nokia 6600 veya Nokia 7610 telefonları arasında kaldım.Siz hangisini önerirsiniz?

thetohoks

Üye
ben 7610 u öneririm çünkü hem şık hem de kullanışlı 6600 ı pek sevmiyorum ama tabi bu benim görüşüm gene de sen bilirsin

the.answer

the.answer

Üye
    Konu Sahibi
Yorum için sağol.

macman

macman

Üye
7610 kardeşim

Esendağlı

Esendağlı

Üye
76 tabiiki kardeş,2 sene kullandım harika bir cihaz

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
7610 1mp kamera artı mp3 çalar filan var orjinal.6600 biraz kaba 7610 a göre.

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
6600 :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
illa bu telefonları mı düşünüyorsun? sıfırlarını bulabilecek misin?

kaanki545

Üye
6600

M3L!H

M3L!H

Üye
Hala bunun mu tartışmasını yapıyorsunuz tarih oldu onlar.

the.answer

the.answer

Üye
    Konu Sahibi
Yardımlarınız için teşekkürler

Bu telefonların sıfırını bulamam ama temiz bir ikinci el bulursam 7610 alacağım.Temiz bir ikinci eline sizce en fazla kaç para vermeliyim?

Bir de ikinci el telefon alırken nelere dikkat etmeliyim?

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
gözüm kapalı -761o-

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Yardımlarınız için teşekkürler

Bu telefonların sıfırını bulamam ama temiz bir ikinci el bulursam 7610 alacağım.Temiz bir ikinci eline sizce en fazla kaç para vermeliyim?

Bir de ikinci el telefon alırken nelere dikkat etmeliyim?
sıfırı var ama çok pahalı fiyatlar 450 TL.den başlıyor,580 TL.ye kadar çıkıyor. bakabilirsin.
2.el alırken bence en önemlisi kayıtlı olup olmadığı,IMEİ nosunu kontrol etmen lazım,cihazı almadan önce mümkünse cihazla bi görüşme yapmayı dene,arka kapağı açıp cihaz açılmışmı açılmamışmı bi kontrol etmekte fayda var(vidaların başlarından biraz anlaşılır)nacizane tavsiyelerim bunlar.(fiyat konusuna gelince 2.el bi 7610 a 50 TL.den fazla verilmez şuanda)
ama sana asıl tavsiyem şu 7610 değilde 2.el bi n70 alırsan daha iyi olur.

the.answer

the.answer

Üye
    Konu Sahibi
mapavri yorumun için teşekkürler.100 lira veya altında bir N70 bulursam alacağım.

fenomen5756

fenomen5756

Üye
Bu konunun burada ne işi varr!! Yanlış yerde değil mi !

doqus

doqus

Üye
sıfırı var ama çok pahalı fiyatlar 450 TL.den başlıyor,580 TL.ye kadar çıkıyor. bakabilirsin.
2.el alırken bence en önemlisi kayıtlı olup olmadığı,IMEİ nosunu kontrol etmen lazım,cihazı almadan önce mümkünse cihazla bi görüşme yapmayı dene,arka kapağı açıp cihaz açılmışmı açılmamışmı bi kontrol etmekte fayda var(vidaların başlarından biraz anlaşılır)nacizane tavsiyelerim bunlar.(fiyat konusuna gelince 2.el bi 7610 a 50 TL.den fazla verilmez şuanda)
ama sana asıl tavsiyem şu 7610 değilde 2.el bi n70 alırsan daha iyi olur.
7610 un sıfırını bulmak imkansız senin dediğin 7610slide

the.answer

the.answer

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Nokia 6670,7610 ve 6600'ın çalıştırdığı bütün program ve oyunu çalıştırır mı?Eğer çalıştırırsa Nokia 6670 alacağım.7610'un tasarımını sevmiyorum.6600'ın da temiz bir ikinci elini bulmak zor.Bu yüzden 6600'ın bütün uygulamalarını çalıştırıyorsa tercihim 6670 olacak.
İkinci el bir 6670'e en fazla ne kadar vermeliyim?
Teşekkürler

ygz1998

Üye
valla arkadaşım 66000 biraz şişmman sen 7610 al hem görünmüde güzel iyi teldir 7610 tavsiye ederim

AKATLI

AKATLI

Üye
ewt arkadaşım 6670 ile 7610 zaten yazılım olarak aynı sadece dış görünüşleri farklı daha doğrusu tuş takımları eğer hangisini daha ucuza yada kaliteli bulursan ondan al ama 6600 alma ya 7610 yada 6670 sana kalmış bişi :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt