6300 Yazılım güncelleme ( 6.01) en son sürüm!

Sponsorlu Bağlantılar

astelsan

Üye
kardeş iyi güzel hoşda bu link rapidshare acılmıyor bilgilendirirsen sevinirim

Voyageur77

Üye
Ben tlf dün aldım. Üzerinde 7.30 sürümü var... Bilginize

dodge90

Üye
yaa hepinizz .

kamut

Üye
arkadaşlar nokianın sitesinden indirebilirsiniz boşuna uğraşmayın rapidle felan. hem en son sürüm şu an 7.21 mi ne. En sevdiğim özelliği ise artık 6300da çok rahat film izleyebilmemiz. daha hızlı ve ileri alınca felan kalite düşmüyor. bugün güncelleyeceğim bende. zaten türkcellden almıştım. hem türkcell iconundan kurtulurum :D

mommad

Üye
Bilader dowload da sorun war error veriyor :S

djzeki9

djzeki9

Üye
telefonu usb kablosu güncellersen telefon reset atar yüklemeye başlar

dj-61

dj-61

Üye
arkadaşlar benim şöyle bir sorum var... kardeşim 6300 aldı kampanyadan falan almadı ama telefon turkcell kampanya telefonu belli birde telefonda 512 kart var ama kart boyutunda sahtelik yapılıyor dikkat bu konu benim cok önce araşdırıp bulduğum bir olay kart boyutu 512 ama telefonda 1 gb lık gibi görünüyor veri depolama 512 lik ben kartı bicimleyince gercek ortaya cıktı :D buna cok dikkat artık firmalarda böyle kandırma yollarına gidiyor.. benim sorunum tabi bu değil, şu; ben telefonun yazılım güncellediim şunuda söylim telefom usb kablo bildiğimiz ince usb giriş o yüzden bu şekilde olan kablo iş görür sormayın hankileri uyar diye, ben yükleme yaptım telefonda hic bir şey silinmedi ve değişmedi nedeni cözemedim ben sony ericsson w810i kulanıyorum arada yazılım güncellerim herşey gider yeni yazılm gelir bunda niye olmadı anlamadım bizim amacımız bu türkcell menüsü teması gibi özelliklerden kurdulmak yazılım 7.30 güncel yazılımda bu o yüzden üstüne yazdı bundan olurmu diye düşünüyorum ama neden hic bir mesaj falan silinmedi :S ilginc bir durum.. bana biri bu turkcell özelliklerinden nasıl kurtulacaz onu söylesin..

[email protected] ve ana sayafamda bana anlık ileti yazabilirsiniz...

--------------- Ekleme ---------------

sony ericsson dan şaşmayacaksın kalitenin öncüsü bütün firmalar bunu taklit eder bakmayın türkiyeye cok sonra telefon geldiği icin yinede sizi şaşırtmasın nokiada yaşanan hic bir sıkıntı yaşanmıyor ne bu dil sorunu bilmem ne falan.. bazı şeyler güzel tamm ama sony ericsson da olanlarda onda yok düşününce en mantıklı sonyericcson bende nokia dan sonra sony kullandım cok memnunum kalite konuşuyor resmen herşeyden önce firma desteği cok bu diğerlerinde yok buda cok kolaylık sağlıyor bence w810i :) şimdi 2009 modelleri süper alacak olacağım aino olabilir yada benzeri en cok hafıza biraz iyi kamera kablosuz internet yüksek cözünürlükde ekran ve video birde olsa tv radyo zaten var albüm kabak desdeğide fena olmaz başlıca bunlar bena yeder :)

sizde bezen bende böyle nokia sorunları ile uğraşırız işte firma kendisi türkcel modifiye edilmiş yazılım veriyor böyle sacmalık olmaz son sürüm 6300 yazılımı 7.30 türkcell yazılım yüklemeklen uğraşmayın hic bir şey değişmiyor telefonda. türkce dil sıkıntısı yaşayanlar güncelleme programında yardıma bakın orada nokia avrupa sitesinde telefon arkasındaki kod ile sorgulama yapıyorsunuz falan filan size telefon türkiye üretimi ise dil sıkıntısı olmuyor bende olmadı dışardan gelen dil değişenlerde dil sorun oluyor sanırım konu ile acıklamalar var forumda inceleyin...

osim46

Üye
arakadasım 6300 pc suıtten guncelledım telım ıngılızce oldu bır cok sıte gezdım ama her ne dedılerse olmadı turkce edemedım format at derler tarıfte ederler ama atmıyor sımdı burdan 6 01 ındırıyorum onuda yuklıcem ınsallah duzelır

djmusty

Üye
saqolasın

idris_efe

Üye
arkadaşLar bence sakın denemeyin ben yükLüyordum son 59 saniye kaLa teLefon kapandı sonra bidaha acıLmadı teknik serwisine werdim ''at çöpe'' dediLer baska bi yere gittim yine aynı cewabı aLdım teLefonumu çöpe atmak zorunda kaLdım...

brkt02

Üye
BeyLer ben PC Suite 'den yapıyorm kablo takılı oldugu haLde Takılı değl diyor Ulaşırsanız Sevinirim [email protected] -0531 976 6 509

kobra13

kobra13

Üye
Yapmadan Once Bunu Yazdım xD *#0000# Bnmqi 7.30 xD Hiç Gerek Yok :D

jkl1004

Üye
kablo şartmı şimdi buna?

xmen2444

Üye
6300nokia var sitenizden tema attım çok güzel ama telefonu açıp kapattığmda orjinal nokia teması geliyor ne yapmam lazım tşk

cicci27

cicci27

Üye
Dostum Çok güzel Olmuş Emeğine Sağlık Denicem Birazdan Eğer Olursa Buraya Eklicem !

FEXAA

FEXAA

Üye
arkdaslar 7.30 versıyonu vr nasıl dıcenız normal perfonmasntan dusuk bılgınıze :hmmm ben denedım hemde ınanırmsınz bı zaman sonra ekranda tıtreme farkettım ama gerı gelırmı bılınmez denemedım kotam 3.98 bakacam artık :D

djzeki9

djzeki9

Üye
benim 5130 06 .65 sürüm aldıgımda günceldi

osmanfeom

Üye
indirmiyor yaw.. nasıl bir pc bu böle.. rapid acmio.. kıracam simdi allah allah.. bi yardımcı oln yaa.. acmıyor

cankavgaci

Üye
telefonu birkaç ay önce aldım versiyonum 7.30 bu konu 2008 tarihli zaten telefonunu yeni alan arkadaşlar aldanmasın.:oke:

lavbel-123

lavbel-123

Üye
mp4 usb kablolarıda oluyo 6300 lara haberiniz olsun. aga yükledikten sonra bi sakatlık çıkmaz dimi

Üst Alt