:: 6300 şarz sorunu ::

Sponsorlu Bağlantılar

mukemmelim

Üye
Arkadaşlar bl-4c batarya var elimde 1500 mAH lik almak isteyen varsa bana ulaşsın

selimbasket

selimbasket

Üye
bataryayı sonuna kadar bitirip sonra sarj edin. sarjda bikaç saat dursun. we ilk aldğnzda da sonuna kadar harcayıp sağlaM şarj edin. bnmde aynı sorunum wardı

atakan25

atakan25

Üye
Ya güzel telefon da işte bu kötü huyu var. Şarzı az gittiği gibi üstelik şarz göstergesi de yanıltıyor insanı. kullanıyorum öğlene kadar tek diş eksiliyor ama sonraki birkaç saat içinde son dişe kadar düşüyor. Ya şarzı bişekilde hallederiz şarza filan takarız da bu ram sorununu napıcaz. ben bu telefonun ramını yükseltmek istiyorum. bunun bir yolunu bilen varmı?

valla aynsı 6131 de var bir düşüyor düşüş o düşüş:bann:

nokala20

Üye
ben 3sata müzük dinkedigimde 3gün diyo en az 6300

canbey06

canbey06

Üye
arkadaşlar fazla mesaj yazmakla ugraşmazsanız ve 5c batarya kullanırsanız gayet iyi gidiyor hem 5c batarya yı da saj ederken sorun olmuyor kolay gelsin

ulas52

Üye
ARKADAŞLAR BENDEDE 6300 VAR SÜREKLİ MSJ MÜZİK TEL 24 SAAT ÇALISIYO :) YERİNDE BASKA TEL OLSA COKKTAN TARİH OLMUSTU EWET SARJ AZ GİDİYO BEN ORJİNAL BATARYA YERİNE 6600 BATARYASI KULLANIYORUM ONLAR İYİ GİYO 3 BATARYAM VAR :d TAKARKEN BİRAZ ZORLANABİLİRSİNİZ BİR İKİ DAFA TAKIP CIKARTIN ALISIR..:):)

haribo1212

haribo1212

Üye
ben sureklı msjlasısorum 2 gun bse yapmassam 4 gun muzık de fazla dnlemeyın derım :D ( hava atmayın kızlara ) :)

32HaKaN32

Üye
bu sorun hepimizde var qlba bnmde öyle batarya bitik olduğunu düşündüm ve değiştirdim şimdi bide şarjzın sokulan yeri deqiştidM telefonum en fazla 4 qqüün gidiyoo

halil96

halil96

Üye
Ne Alaka Bende 3 Gün Gidiyor, O Telefonla Uğraşmanıza Bağlı

kral baba

Üye
arkadaşlar bataryanın ayarlarını yaptırın

--------------- Ekleme ---------------

telefoncular lar 5 ytlleye yapıyor

tuşbaşehri

Üye
arkadaşlar batarya bi zamandan sonra ölüyor yani batarya takmak lazım beni tel yeni rahat 2-3 gidiyo çok rahat bide özellikli ntellerde şarj az gider zaten

munal92

Üye
ben ce lithum şarj alın ozaman 1 hafta gider

FEXAA

FEXAA

Üye
arkdaslar sahsen denedım bnm bl-4c 3.7 v 820mA bataryalı 6300 aksı cok az gıdıosu sarjı ama bı elektronıkcı oldugumdan zorda olsa bı tane bl-5c 3.7 1020 mA batarya taktım orjınal batarya ınanın tum gun mp3 dınledıgım halde 2 gun gıdıo bılgınıze sahsen su anda bıle aynen o sekıl ama dıkkatınzıı cekerım kı arkdaslr bl-5 c kalıp olarka bıraz daha buyuk ondan zor oturabılır 6300 kasasına ama oluyo saygılar sımdıden :oke:

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
arkadaşlar bu durum sizin bataryayı nasıl kullandıqınızla %70 orantılıdır . Eğer gitmiyorsa nokia bayine gidip orjinal 6300 uyumlu batarya almanız lazım ( bl-4c sanırım tam emin deilim 6300 'ım yok ) Aldıqınız zaman içinde şarjı yoksa şarja takın dolsun sonra sonuna kadar bitirin batarya boş deyip kapanana kadar yani sonra tekrar şarj edin sonra tekrar sonuna kadar bitirin 1 hafta böyle yapın daha sonra 1 çubuk kalınca şarja takın vb. böyle yaparsanız en az 1-2 gün uzayacaktır :)

kubi_54

Üye
6300 ın kasası çelik olduğu için ağarlıktan kısmak için bataryasını ince yapmışlar.diğer bataryalar gibi değil o yüzden az gidiyor şarzı.tuşları kitledikten sonra kırmızı tuşa basarsanız ışık hemen sönüyor bunun baya etkisi oluyo şarz süresinin uzamasına.

razoralcn

Üye
dandik telefon

maxxxxxxxxxxxxi

Üye
gençler ben 6300 telden oyun oynarsan 2-3 güne bitiyo ama oyun oynamazsan 7-8 gün oluyo

harun_89

Üye
bnim telde 3 saatten aşşağı şarz olmuyor batarya sıfır aldım 12 saat sarz ettim yine 1 gün anca dayanıyor

genççevreci

genççevreci

Üye
hımm genel olarak 6300 lerin şarj ömrü çok kısa :S

Üst Alt