6300 msn programı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

layela

Üye
    Konu Sahibi
6300 msn programı hakkında
ya bu msn programı hakkında bilgi verebilecek bi arkadaş var mı?

• Beğen
Tepkiler: kan_412, pulili ve üye adı

imustafapala

Üye
walal ben de araştıyorum 6300 da msn yok galiba

elmyra

Üye
arkadaslar 6300 a java yani S40 destekli istediğiniz msn programını yükleyebilirsiniz nasıl bişey arıyorsunuz söylerseniz size ardımcı olurum yani sadece msn mi yoksa ıcq+msn mi yada gooogle talk vs de olsun muuu hemen paylaşımaa koyayım sadece hangisinii istediğinizi söyleyinn yeterrr :utan:utan:utan:utan:utan:utan:utan:utan

soneryk

Üye
bu mig 33 ü telefonuma yüklüyorum geçersiz uygulama diyor neden acaba bilgi verirseniz sevinirim.

elmyra

Üye
bu mig 33 ü telefonuma yüklüyorum geçersiz uygulama diyor neden acaba bilgi verirseniz sevinirim.

yükleme esnasında mı söylüyor yoksa programı yükleyip calıştırmaya başladıktan sonra mı eğer yükleme yapamıyorsan muhtemelen ekran boyutlarına göre uyumlu bir uygulama olmayabilir. yok çalıştırdığında söylüyorsa sitesine girip üye olman sartıyla mesajla aktivasyon kodu gönderiyorlar onu girmen gerekiyor.

ozer_ksk

Üye
slm arkadaslar bende a6300 kullanıyorum ama msn programı yukledım acıyorum acılıyo dıyo hata verıyo msn adresımı ekleyın cvp lasalım [email protected]

anti-sinek

Üye
ben denedim olmadı arkadaşlar

hackerserkan

hackerserkan

Üye
teşekürler:coold:

pisleke

Üye
hay bu msn i icat edenin

yxL

yxL

Üye
imkanı yok oLmuor nokia 6300'e maLEsef yıkıLdım hep burLArda:( :vur

q_rizma39

Üye
Slm Arkadaşlar Bende 6300 Yeni Aldim Soruyorum Soruyorum Msn Programi Bulamiyodum Ama Buldum Yükledim Ve Gayette Güzel çalişiyoo

--------------- Ekleme ---------------

ARKADAŞLAR 6300 RA MSN PROGRAMI ARAYAN ARKADAŞLAR VARSA BANA MSN DEN ULAŞSIN BURAYA YÜKLEMEK İSTEDİM AMA YAPAMADIM İSTEYEN VARSA GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOO [email protected]
:oke::oke::oke::oke:

bur_n_ing

Üye
hele şükür sonunda bende yükledim ya yaşasın :-))

loving20

Üye
ya arkadaşlar ben 6300 msn yükledim kulanıyorum diyen var mı sinir oldum bir türlü beceremdim olmuyor ya :(

hele şükür sonunda bende yükledim ya yaşasın :-))

bizide söylermisin nasıl yaptın

yxL

yxL

Üye
biLader senin kuLLandıın msn programının adı ney? bende var 1-2 tane ama onLarın hiçbiri oLmadı :(
Slm Arkadaşlar Bende 6300 Yeni Aldim Soruyorum Soruyorum Msn Programi Bulamiyodum Ama Buldum Yükledim Ve Gayette Güzel çalişiyoo

ARKADAŞLAR 6300 RA MSN PROGRAMI ARAYAN ARKADAŞLAR VARSA BANA MSN DEN ULAŞSIN BURAYA YÜKLEMEK İSTEDİM AMA YAPAMADIM İSTEYEN VARSA GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOO [email protected]
:oke::oke::oke::oke:

maxiburak

maxiburak

Üye
paylaşırsanız sewinirim

acacia

acacia

Üye
teşekkür ederim :)

o telefona mig33 olmuyor mu?? mig33 telefon msn de en iyisi ister telefondan wap.mig33.com adresinden indir ister pc ne jar dosyasını indir sonra telefonuna yükle turkcell internet yapılandırma ayarı ile çok hesablı oluyor tavsiye ederim kolay gelsin

shield

shield

Üye
teşekkürler

gumuskurt65"

Üye
sağol arkadaşım teşekkürler

ellerine sağlık

bengisu___

Üye
peki arkadaşlar bu proğgamı destekliyormu 6300 acaba. ordaki tel modellerine baktım yani tam indirde 6300 yazmıyorduda. bende 6300 a msn arıyorum çünk. cevaplarsanız çok sevinirim :(