6300 için tv programı arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

half_man2

half_man2

Üye
arkadaslar bi umut ısıgı dagarsa bana da söyleyin bede merak ediyom:sos:sos

ugur0063

Üye
bende aryorum
:hmmm

zaka159

Üye
Hani bana ha ni bana bulan lütfen hemen paylaşsın

16nobles

16nobles

Üye
ben buldum bir hafta içinde siteye vericem java hemde

mardinli-mati

Üye
o zaman 63oo a kızıL ötesi ataLım kiki :D:kop:

leooooni

Üye
arkadaşlar geçen ben burada buldum ve çalışıyomuş ama ingilizce terimler vardı ben indiremedim ingilizcesi olan biri indiribilir aramaya devam bulan lütfen bizlerede bildirsin

emre..!

Üye
var mbit die bi program ama kulaklıkla açmak zorundasın çekmesi için araştırın googlede falan :oke:

78erhan78

Üye
arkadaşlar telefonun içinde tuner olmadan tv izleyemezsiniz kızıl otesı bluetooth guldum okurken boyle seyler yok nerden çıkarıyorsunuz tv izleyecekseniz hangi hattı kullanıyorsanız onun musteri hizmetlerini ararsanız telefona oluyorsa uygulamayı size yollarlar ve konturlu olarak gprs uzerınden ızlersınız ama tv prıgramı antende çekme gıbı bır durum yok bosuna umut etmeyın cın telefonları tv izletir cunku ıcınde tuner bar 6300 ın içi bomboş kemdım kaç kere açıp baktıp ben sızı uyaruorum bosuna hayal kurmayın

jack_man

jack_man

Üye
bende arıyorum

aytugildan

Üye
ciyata ben buldum

bensrc78

Üye
bu sitede var ama denemedim bi bakın isterseniz

--------------- Ekleme ---------------

www.pluscep.com/.../27768-iste-java-tabanli-tv-izleme-programi-6300-mbit-tv.html

pluscep.com arayın var bu sitede

buraya site ismi yazamıyomuyuz ya pluscep de vaar

TRANSGRESSOR

TRANSGRESSOR

Üye
Saçmalamayın yok öyle program..

gökan12345

Üye
böyle bi progrm duymuştum sanırım mbito adında bi prog. dı ben denedm çalışmadı.

yalnız ejder

yalnız ejder

Üye
bende isterim aga

okcan4429

Üye
arkadaş lar nokıa6300 tv programı arıyorum biraz yardımcı olurmusunuz (olursanız çok sevınırım)

mmesut94

Üye
boşuna hayal kurmayın olmaz boyle bir prg

b_cakir78

b_cakir78

Üye
bendede 6300 var telefonu aldığımdan berı arıyorum 3 sene oldu ........ telefon bayısıne gıttım 6300 telefonlar televızyon çalıştırmıyor bılgılerınıze olsa iyi olur ama yok...

chmtnt

Üye
teşekkür

duman6kelimeler

duman6kelimeler

Üye
16 sayfa olmuş elde var sıfır :)

leadermc11

Üye
olum ole bi program yokki:S

Üst Alt