"603 RM-779 Belle FP2 Orijinal FW" linkler güncellenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
bende niye hata verdi ki ya off :vur internet cafeden 3 gündür yapmaya çalışıyorum olmuyor :vur

Nasil bir hata aliyorsun?

yaptigin islemi basmak basamak anlatirsan beraber nerde hata oldugunu bulabiliriz.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

Nasil bir hata aliyorsun?

yaptigin islemi basmak basamak anlatirsan beraber nerde hata oldugunu bulabiliriz.

http://www.maxicep.com/symbian-3-yazilim-destek/fp2-yi-bi-turlu-yukleyemedim-706507.html#post5338228

bu konuya bak.
Ben gene de anlatayım.

Phoenix programını kurdum yazılımı indirdim yazılımın olduğu klasörün adını rm-779 yapıp c/program files/nokia/phoenix/product

buraya attım daha sonra telefonu nokia suite modunda bağladım bilgisayara açtım phoenixi oradan usb 1 rm-779u seçtim scan producte tıkladım daha sonra firmware update e tıkladım oradan options yazan yerden emmc dosyasını kaldirdi software update ye tıkladım Bilgisayar sanırsam usb bağlantısını kesip geri getiriyordu o yüzden olmadı :( aynı işlemi refusbish yaparak da denedim gene olmadı :(

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi

http://www.maxicep.com/symbian-3-yazilim-destek/fp2-yi-bi-turlu-yukleyemedim-706507.html#post5338228

bu konuya bak.
Ben gene de anlatayım.

Phoenix programını kurdum yazılımı indirdim yazılımın olduğu klasörün adını rm-779 yapıp c/program files/nokia/phoenix/product

buraya attım daha sonra telefonu nokia suite modunda bağladım bilgisayara açtım phoenixi oradan usb 1 rm-779u seçtim scan producte tıkladım daha sonra firmware update e tıkladım oradan options yazan yerden emmc dosyasını kaldirdi software update ye tıkladım Bilgisayar sanırsam usb bağlantısını kesip geri getiriyordu o yüzden olmadı :( aynı işlemi refusbish yaparak da denedim gene olmadı :(

telefonuna hard format attiktan sonra denedin mi? yedeklerini al ve hard format at. birde oyle dene.
emmc yi sildikten sonra direk olarak refurbish yaptim bende oldu. onun oncesinde software update yapmistim (emmc yi silmeyi atladigim ve unuttugum icin hata almistim) hepside basarili olmustu.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
telefonuna hard format attiktan sonra denedin mi? yedeklerini al ve hard format at. birde oyle dene.
emmc yi sildikten sonra direk olarak refurbish yaptim bende oldu. onun oncesinde software update yapmistim (emmc yi silmeyi atladigim ve unuttugum icin hata almistim) hepside basarili olmustu.

format da attım :( gene olmuyor :(

omfapa_58

omfapa_58

Üye
boşver zor yoldan yapmayı bi kaç ay daha bekle güvenli güvenli yükle niye telini riske atıyosun

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Tum dosyalarin mevcut oldugu linkler konuya eklenmistir:oke:

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
tesekkurler

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
abi telefon bozuldu net framework gerekli onarmak için ama o da olmuyo pcye rica etsem linkleri bi yeniler misin elim kolum bağlı kaldım tel: 603 black fp2

chatluck07

Üye
Ya kardeş not found hatasını veriyor optionsda kırmızı olanları siliyorum(5 tane) ama refurbise bastıgımda hep aynı işlemi yapıyor started phone yazıyor lütfen yardım et kardeş

Snakekral

Snakekral

Üye
Kardeş linkleri yenilersen sevinirim

kilic450

Üye
Tüm OFW'ler Navifirmden indirildi, tamamen orijinal ve CFW işlemi yapılmamıştır. Paketlerin içinde "Tüm dosyalar" mevcuttur.

10/10/2012

603 RM-779 Black link:

eyvallah 603 çalıştı +rep

• Beğen
Tepkiler: Teom@n

ErSin9006

Üye
bu dosyaları çıkarıncada rarlı dosyalar çıktı bende sıkıntı olmasın :)

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
bu dosyaları çıkarıncada rarlı dosyalar çıktı bende sıkıntı olmasın :)

rar li olarak cikmaz. Sanirim sen ofw dosyalarini bilgisayarinda "birlikte ac" ozelliginden winrar ile isaretlemissin.

ErSin9006

Üye
yani öyle bir rar dosyası olmuşki bir bilgisayarda çıkarıp öbür bilgisayara atınca çalışmıyorsiyah çalışmıyor.

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
yani öyle bir rar dosyası olmuşki bir bilgisayarda çıkarıp öbür bilgisayara atınca çalışmıyorsiyah çalışmıyor.

Baska pc de calisiyorsa calismayan pc yi gozden gecirmeni tavsiye ederim. ;)

ErSin9006

Üye
sorunu hallettim ama uzun uğraş ve emeklerden sonra senin verdiğin dosyalar ile değil farklı dosyalar basit hataları gözardı edince çıkılmaz hal alıyormuş :)

makoto

makoto

Üye
arkadaslar dosyaları wınrardan cıkardıktan sonra , wınrardan cıkan dosyaların bazıları ( format dosyaları ) wınrarın ıcınde , onlarıda cıkarın..

yusuf1998x

Üye
bu dosyaları çıkartıcazmı?nasıl yükleniceğini bilmiyorum

OFFCENT

OFFCENT

Üye
cok teşekkürler :)

Üst Alt