Öneri 600 TL'ye kadar TELEFON TAVSİYESİ

Sponsorlu Bağlantılar

dayannight

dayannight

Üye
moto g fiyatları mağazalarda 700-850 civarında satılıyor moto g alamazsan lg l70 e bak

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Moto g yerine L90 alınabilir l70 ASLA alınmaz

Sucrofe

Sucrofe

Üye

Ne içtin sen? :D

Moto_G

Üye
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Süt iyi kafa yapıyor abi. Sayenizde öğrendik. :D

dayannight

dayannight

Üye
Moto g yerine L90 alınabilir l70 ASLA alınmaz
l90 da iyi g2 daha iyi:D ama 600 lira yazmış l90 ı 600 liraya verseler bir tanede ben alırım konuyu açanın isteklerine göre moto g yi internetten alamazsa l70 de uygun mağazalarda yeni baktım fiyatları abartılı bimeks 1000 liraya moto g satıyor

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Moto g hepsiburada da 630 tl ama moto g yerine l70 alınmaz l90 alınır l90 en ucuz 800 tl en iyisi moto g
Süt iyi kafa yapıyor abi. Sayenizde öğrendik. :D

Sana süt vermeseydik öğrenemezdin aslanım

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Yalnız ben o anlamda dememiştim, neyse. [emoji33]

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Şakadan anlamıyorsan benim sorunum değil koç. [emoji6]

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

Moto_G

Üye
yaw he he ... :D

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Asus zenfone 5 tanitilacak bugün onu bekle

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Şakadan anlamıyorsan benim sorunum değil koç. [emoji6]

Atara atar gidere gider İstanbul Beyfendisiyiz şeklimiz yeter Yavrum... (Şaka yapıyoruz :) )
Beyler ondaki işlemciye soğutma gerek eliniz ne hale gelir tahmin edebiliyormusunuz :D

bence ısınan telefon daha iyi kışın daha rahat kullanırsın :D benim laptop aluminyum kasa kışın kucağıma alırken donuyorum 30 dakika sonra ısınmaya başlıyor :D

Moto_G

Üye
Atara atar gidere gider İstanbul Beyfendisiyiz şeklimiz yeter Yavrum... (Şaka yapıyoruz :) )

bence ısınan telefon daha iyi kışın daha rahat kullanırsın :D benim laptop aluminyum kasa kışın kucağıma alırken donuyorum 30 dakika sonra ısınmaya başlıyor :D
Atara atar...(şaka yapıyoruz)
:D:D:D:D:D Hala gülüyorum

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

Üst Alt