►6 sayfa sembol ve türkçe karakterli muhteşem font!

Sponsorlu Bağlantılar

ferat_1127

Üye
çok sağol dostum

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

alone61

Üye
tsekekkutrler kards paylasimin icin. bu aradaa hakkim helal degildir uyarinda hic hos degil ne o kacip gidene hakkim helal degil lafida ne. yakisiksiz bise bu. herkes biliyorki burdaki paylasimlar kimsenin mali degildir sadece paylasimdir. sen yapmadinya bu programi. aldin baska bi yerden burdada paylastin dogrumu. adam olan zaten tesekkurunu eder etmeyende vicdanina kalmis buna sen karisamassin laf edemezsin

hikmet366

hikmet366

Üye
x-scarface sana küsüm ama mod için teşekkürler

kuralsız

Üye
tşkler...

can_071

Üye
sağol kardeş :D

By Kavak

By Kavak

Üye
Spas...

kartal555

kartal555

Üye
fontu cfw ye nfe yardımıyla atınca asağıdaki simgeler bozuldu yardım edebilir misin ?

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
:tşk:

baybal67

Üye
teşekkürler

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
tsekekkutrler kards paylasimin icin. bu aradaa hakkim helal degildir uyarinda hic hos degil ne o kacip gidene hakkim helal degil lafida ne. yakisiksiz bise bu. herkes biliyorki burdaki paylasimlar kimsenin mali degildir sadece paylasimdir. sen yapmadinya bu programi. aldin baska bi yerden burdada paylastin dogrumu. adam olan zaten tesekkurunu eder etmeyende vicdanina kalmis buna sen karisamassin laf edemezsin

Fontun hatalarını düzelten ve kullanılabilir hale getiren benim bu yüzden hakkım var doğru mu?

- - - x-scarface - - -

x-scarface sana küsüm ama mod için teşekkürler

Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış :oke:

AHMED...

AHMED...

Üye
emeğine sağlık teşekkürler kardeşim mobiliz kusura bakma butonumuz yok :(

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim güle güle kullanın :)

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
AHMED...

AHMED...

Üye
bunun ben ismini değiştirip font zoomere attım dostum karakterleri göremiyorum belkide font zommer yada n8 ile alakalı olabilir

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Anladım sorun şunlardan dolayı kaynaklı olabilir;
1. font zoomer hatalı olabilir.
2. arşivi mobilden değil pcden çıkarınız.
3. fontun ismini değiştirirken .tff uzantısını değiştirmediğinizden emin olun.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
:tşk: ​aras abi

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
yok o 3 sorunun hiç biri yok fontu kullanıyorum zaten kardeşim benim göremediğim ön izlemedeki gibi sembolleri göremedim sanırım oda telefonla alakalı hani akrep e benzer bir sembol var onun gibi mesela neyse önemli değil font güzel emeğine sağlık :)

• Beğen

whitead

Üye
teşekkürler :::::)

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
yok o 3 sorunun hiç biri yok fontu kullanıyorum zaten kardeşim benim göremediğim ön izlemedeki gibi sembolleri göremedim sanırım oda telefonla alakalı hani akrep e benzer bir sembol var onun gibi mesela neyse önemli değil font güzel emeğine sağlık :)
Haa şimdi anladım o sembollerin çıkması için 6 sayfa sembol modunun cihazda olması lazım yoksa görünmez :)

- - - Eklendi - - -

teşekkürler :::::)
Rica ederim :)

y1s2f3d4

y1s2f3d4

Üye
teşekkürler

Üst Alt