5800'a Android Yüklenmesi Bence Mümkün =)

Sponsorlu Bağlantılar

hlldll

hlldll

Üye
Bu adam uçmuş tutun THY uçağına falan çarpar .d

pruva

Üye
iOS 6 yüklerinde yam olsun 5800 in kapasitesi belli

sanal hacker

sanal hacker

Üye
tel çöker bence

elit444

elit444

Üye
hicc bosa ugrasmayin..

romanci05

romanci05

Üye
bence uğraşılsın. galiba dünyada bi tek biz 5800 kullanıyoruz. uğraşan başkaları da var mı acep?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
olduğu gibi kullanım ıste cfwler var mis gibi

neşter1461

neşter1461

Üye
ben bunu 5 ay önce söylediğimde gülmüşlerdi bana değerli çok hit alan üyeler.şimdi ben onlara gülüyorum.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
telefonu pert edersiniz zaten ramı nekadar android zaten 150 200 mb kaplıyor telefonun ramı okadar zaten

alaStar

alaStar

Üye
Tabikide düşük bir android yüklenebilir. Fakat boot loader kırılırsa yüklenebilir kasma yapar ama kullanılabilir. Kullanılabileceğini düşünmemin sebebi geçenlerde bir telefon gördüm adını duysanız gülmekten ölürsünüz fakat telefona android yüklemişler. Gördüğüm telefonunda markası alkatel diye adı sanı duyulmamış bir marka ki özellikleri 5800 dan kat kat düşük vaziyette. Eğer burada android sevdalıları varsa bu telefonu alabilirler :) fiyatıda 200 lira :)

O alkatel değil o alcatel adını siz duymamış olabilirsiniz ama ünlü bir fransız markasıdır :ehe

alaStar

alaStar

Üye
Bu arkadaş makara yapıyor heralde yahu :ehe

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bence yorum yapıp değerli vaktinizi boşa harcamayın eliniz yorulur hem kaç senelik konu zaten akıl sağlığı yerinde olan birisi 5800'a android yüklenemeyeceğini bilir hem yüklense bile telefonu açarken kendi kendine format atar. Al işte yorum yaptım vaktim gitti.

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer ve alaStar
alaStar

alaStar

Üye
Bence yorum yapıp değerli vaktinizi boşa harcamayın eliniz yorulur hem kaç senelik konu zaten akıl sağlığı yerinde olan birisi 5800'a android yüklenemeyeceğini bilir hem yüklense bile telefonu açarken kendi kendine format atar. Al işte yorum yaptım vaktim gitti.

Harbiden bende onu dicektim vakit gitti:)

lider63

lider63

Üye
ulan 12 sayfa bosuna okudum :vur

- - - Eklendi - - -

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Aslında bu konunun kilit olup çöpe gitmesi lazım. Ayrıca bende 12 sayfa değil , 6 sayfa :)

- - - Eklendi - - -

ben bunu 5 ay önce söylediğimde gülmüşlerdi bana değerli çok hit alan üyeler.şimdi ben onlara gülüyorum.

5 ay önce o telefona android yuklenmez dedim. Halen yuklenmez diyorum.
Nedenleri :
1. Bootloader kilidi koruması. Kolay kolay kırılmaz
2. Hadi yükledin diyelim. Ram sorununu nasıl aşmayı başaracaklar. Telefonun kendi ram miktarı 128 mb. Androidin ram canavarı olduğunu hatırlatırım.
3. 5800 da ekran olayını nasıl halledecekler. Multitouch yapmak imkansız ötesi. Zira dokunmatik değil bazen basmatik hatta vurmatik çalışıyor :)
4. Hadi yukarda saydıklarımın hepsini hallettiler diyelim.
Driver olayını ne yapacaklar. Oturup bu telefon için kimse driver yazmaz , yazmaya bile tenezzül etmez.
6. Aradan 5 ay geçmiş bana gülmüşlerdi demiştin ya. 5 ay sonra halen gülüyoruz iyi mi :)
7. Bu konuyu açan arkadaş neyin kafasını yaşamış harbi harbi merak ediyorum.

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
Ram sorunu swap ile halled,lebilit ama driverlar sıkıntı

pruva

Üye
5800 kapasitesi belli 5 ay degil 5 yıl ugrassan olmaz bende 5800 kullanıyorum telefonu kötüledigimi sanmayın sakın

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bunlar eski telefonlar yüklenmez

Send from by Android'li 5800.

ANIL

ANIL

Admin
Evet böyle bir şey mümkün değil yeterince konuşulmuş daha fazla konuyu uzatmaya gerek yok.
:locked:

Üst Alt