5800'a Android Yüklenmesi Bence Mümkün =)

Sponsorlu Bağlantılar

kefallica

Üye
[/URL][/IMG]

_RYUK_

_RYUK_

Üye
yaptım olmadı :D

ONER-1997

ONER-1997

Üye
yav bi yerde mi hata yaptım olmadı :D

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
google bi yakalarsa oyar adamı demedi deme :))

Afşın

Afşın

Üye
android harika :) sybian çöktü artık eskisi gibi değil çok sınırlı uygulamaları var..

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
android harika :) sybian çöktü artık eskisi gibi değil çok sınırlı uygulamaları var..
Kısaca hönk diyecem. ! sybian ne ya ? Sakin SYMBIAN olmasın o :) ayrıca program ve oyun fazlası ile mevcut. Ben ovi marketten fazlası ile memnunum.

playmatik

Üye
arkadaşlar nasıl yükliyicez şu programı ya

symbianlover

symbianlover

Üye
N900'de bootloader kilidi kırılabiliyor. Ayrıca linux işletim sistemi var ^^

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
arkadaşlar nasıl yükliyicez şu programı ya

önce anlaşalım : android bir program değil , apayrı bir işletim sistemidır.
Artı nokia symbian işletim sisteminde boot loader kilidi var. Kolay kolay kırılmaz.
Hadi kırıldı diyelim bu cihazlara ram ve işlemci için ne yapacan?
Daha driver olaylarına girmedik bile dikkat et. Bu cihazlarda android ağır kaçar kısaca.
Elinizdeki makine bu haliyle güzel. Boşa kasmaya gerek yok yani.

Android o kadar hoşuna gidiyorsa al bir ucuz android cihaz sonra bu oyunu açmıyor bunu yükleyemedim diye dolaş dur ;)

Süleyman

Süleyman

Üye
Tabikide düşük bir android yüklenebilir. Fakat boot loader kırılırsa yüklenebilir kasma yapar ama kullanılabilir. Kullanılabileceğini düşünmemin sebebi geçenlerde bir telefon gördüm adını duysanız gülmekten ölürsünüz fakat telefona android yüklemişler. Gördüğüm telefonunda markası alkatel diye adı sanı duyulmamış bir marka ki özellikleri 5800 dan kat kat düşük vaziyette. Eğer burada android sevdalıları varsa bu telefonu alabilirler :) fiyatıda 200 lira :)

mtncelik

Üye
yüklemek için loader bulabilirsen neden olmasın

- - - Eklendi - - -

önce anlaşalım : android bir program değil , apayrı bir işletim sistemidır.
Artı nokia symbian işletim sisteminde boot loader kilidi var. Kolay kolay kırılmaz.
Hadi kırıldı diyelim bu cihazlara ram ve işlemci için ne yapacan?
Daha driver olaylarına girmedik bile dikkat et. Bu cihazlarda android ağır kaçar kısaca.
Elinizdeki makine bu haliyle güzel. Boşa kasmaya gerek yok yani.

Android o kadar hoşuna gidiyorsa al bir ucuz android cihaz sonra bu oyunu açmıyor bunu yükleyemedim diye dolaş dur ;)

aynen katılıyorum destek sıfır androidde

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
herohacker kardeşim bence çok doğru söylüyo
eğer bi fikrin yoksa sen uğraşmak istemiyosan uğraşma ama uğraşana da karışma bence aynı zamanda bu donanıma sahip ve bu fiyatta 5800 ile yarışacak bi androit yok bence samsungu sakın söylemeyin ben samsunga karşıyım neden bilmiyorum ama sevmiyorum samsung telefonlarını

Samsungu sevmiyorsan neden nokia kullanıyorsun Nokia parçaları samsungdan alıyor :D İnanmassan teli sök bak ciplerinde kocaman kocaman SAMSUNG yazıyor :D

burakkirazli66

Üye
hakaret olur 5800 a çarpılırsınız :P

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
5800 Symbian 60v5 çalıştıracağı şekilde üretilmiştir.
Symbian neree Android neree. Windows 3.1 de kasan ve sürekli atan bi telefonda android çalıştırabileceğinizimi sanıyorsunuz.

- - - Eklendi - - -

Tabikide düşük bir android yüklenebilir. Fakat boot loader kırılırsa yüklenebilir kasma yapar ama kullanılabilir. Kullanılabileceğini düşünmemin sebebi geçenlerde bir telefon gördüm adını duysanız gülmekten ölürsünüz fakat telefona android yüklemişler. Gördüğüm telefonunda markası alkatel diye adı sanı duyulmamış bir marka ki özellikleri 5800 dan kat kat düşük vaziyette. Eğer burada android sevdalıları varsa bu telefonu alabilirler :) fiyatıda 200 lira :)

O dediğin telefon muhtalemen çin malı telefondur. O android in taklit olma ihtimali çok yüksek çin malı Iphone gibi.

mfdrn

mfdrn

Üye
bencede mümkün SAMSUNG İ5700 GALAXY LİTE 128 mb rami var galiba

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
saçmalamayın be n900 ve 5800 bootloaderleri farklı

- - - Eklendi - - -

:kop2:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Arkadaşlar büyük hackerların yıllardır uğraşıp kıramadığı Botloaderları kırmış büyük bir başarı.

Ayrıca böyle bir konuyu açmandaki medeni cesaretinden dolayı seni tebrik ediyorum.

Üst Alt