5800 Youtube Programı

Sponsorlu Bağlantılar

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
bu programın facebook için olanıda varmı yani bu programı kurduğumuz zaman aynı şekilde facebook içindeyi videolarada bakabiliyormuz ? eğer öyle bir program varsa facebook için paylaşırmısınz arkadaşlar.. :)

facebook ıcın malesef yok ama kendi browserınden real player oynatıyor bazı vıdeoları:D:D

gmkanca

gmkanca

Üye
öyleyse mütişmiş

--------------- Ekleme ---------------

güzel paylaşım saol

zalim31

Üye
allah razı olsun kardaş

canoner

Üye
daha once bu sekılde programlardan pek ıyı sonuc alamadım.ama suan telefonumda sitede bulunan c6 fwsi kurulu ve opera mobile browserı kulanıorum youtubeden ıstedın vıdeo ızlenıo rahatlıkla tavsiye ederim..tabiki yasaklı oldugu için dns ayarlarını degıstırmek gerekiyor..

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
daha once bu sekılde programlardan pek ıyı sonuc alamadım.ama suan telefonumda sitede bulunan c6 fwsi kurulu ve opera mobile browserı kulanıorum youtubeden ıstedın vıdeo ızlenıo rahatlıkla tavsiye ederim..tabiki yasaklı oldugu için dns ayarlarını degıstırmek gerekiyor..

c6 fw sı bende kurdum ızlenıyo evet dns degıstırıp ama en ıyısı rjınal fw sı bu programdan da ıyı sonuc alırsın merak etme uzun bı suredır kullanıorum

mraz

mraz

Üye
harbiden oldu teşekkürler

matador7777777

matador7777777

Üye
arkadaslar programa falan gerek yok
dns degıstırın telın kendısı dırek acıyo zaten

ByAliTR

Üye
Program bence biraz sorunlu, pek beğenmedim. Upgrade edince de, 5800 desteklemiyor artık galiba. Öyle bir mesaj alıyorum. Bence en iyisi nokianın kendi tarayıcısı ile girmek.

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
Program bence biraz sorunlu, pek beğenmedim. Upgrade edince de, 5800 desteklemiyor artık galiba. Öyle bir mesaj alıyorum. Bence en iyisi nokianın kendi tarayıcısı ile girmek.

upgrade etmene gerek yokkı zaten bunu kullanabılıyosun herkezın kendı kararı :D

cucuman

Üye
cook tesekkür ederimmm

omer6334

omer6334

Üye
emegine saol çok saolasın:)

--------------- Ekleme ---------------

teşekürler

poleno

Üye
:allalla:kardes kontör gidiomu??????????????

seksen3

seksen3

Üye
saol kardeşim işşallah çalışır

Üst Alt