5800 yeni firmware v40.0.001 yolda...

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bekleyip göreceğiz..navifirm adlı Fun Club da verdiğim o küçük programla kontrol edin arkadaşlar..

majestic_man

majestic_man

Üye
şuan türkiyedeki çoğu 5800 da resetlenme,ekranın kırmızılaşarak kapanması ve tekrar açılması sorunları var. Umarım yazılım hatası çıkar. Nokia 3 gün 5 gün geç versin firmware ı ama o sorunu çözsün bize güzel bir yeni yıl hediyesi vermiş olsun.Sabırsızlanıyorum yeni fw için

alper702

Üye
hiç bir yerde henüz çıkmadı ama çıkınca gerçek anlamda ii olacağını düşünüyorum

sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
çıktığı dakika yüklicem yaa inş kynetic scrolling eklenmiştir :D:D

By'Se7en

By'Se7en

Üye
baksanız iyi olacak arkadaşlar.fake diyenlerde var.ama bana gerçek gibi geldi

Sahte Değilse Sevindirici :)
Win 7 içinde çıkmadan yüzlerce arayüz düştü nete zira hüsran abidesi vistada aynıydı :)

mkarakas058

mkarakas058

Üye
27 aralıkta çıkacak söylentisi var şimdide bakalım aslı varmı???:off:

linya

Üye
merhaba arkadaşlar..5800 kullanıcısıyım sizin verdiğiniz bi linkten windows live messenger yükledim herşey normal yalnız adresimi giriyorum kabul etmiyor yeni adres oluşturma sayfası açıyor yeni bi adres oluşturdum onuda kabul etmiyor..bu konuda bi bilginiz varmı bana yardımcı olabilirmisiniz ???

aryscat

aryscat

Üye
merhaba arkadaşlar..5800 kullanıcısıyım sizin verdiğiniz bi linkten windows live messenger yükledim herşey normal yalnız adresimi giriyorum kabul etmiyor yeni adres oluşturma sayfası açıyor yeni bi adres oluşturdum onuda kabul etmiyor..bu konuda bi bilginiz varmı bana yardımcı olabilirmisiniz ???

Bu sorunun yeri burası değil ama ... adresi yazdıktan sonra ekranın en alt solunda "Sonraki" yazar... oraya tıklayacaksın...

ozell91

Üye

bu adreste 5800 yeni sürüm var ama v40 değil... indirip kuran falan var mı..bi bakın isterseniz.

ve78el

ve78el

Üye
Çıkarsda ii olur yha v40 da şu kamera ve biraz da şarj omru problemi çözülürse süper olur:D:D:D

1eren1

1eren1

Üye
kinetik controlü eklerlerse çok süper olur n97 ye bi güncellemede kinetik kontrolü yaptılar 5800 içinde aynısını bekliyoruz:D:D:D

bu-rak

Üye
abicim gelsin şu v40 artık ya belki yarın demekten bıktım

Progressivity

Progressivity

Üye
kardeşim konuyu zortlatmasanıza 2de bir aha çıktı bu sefer kesin diye giriyorum konuya yine yok yine yok :D

ouSahin

ouSahin

Üye
v31yükleyemeden 40 ı çıktı :D

burhany43

Üye
hani 27 sinde çıkacaktı boş söylentiller..

slipknot1212

Üye
çıkmadımı arkadaşlar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yok çıkmadı daha..nokiclubdan bana mesaj gelir çıkınca haber veririm..

majestic_man

majestic_man

Üye
çıksın artık :S gözümüz my nokia sms lerinde kulağımız burda kafayı yicem