5800 Yeni Firmware 51.0.006

Sponsorlu Bağlantılar

uyuss_Sehzade

Üye
hele şukur v50 deki dokunmatik tıtreşimi fark eden biri cıktı ne mutlu bana:D başka göze carpan bı durum yok gibi v60 hakkında yabancı forum sitesinde tartışma vardı şimdi sacmalamaya başlamışlar dur bakalım 5800 sonu ne olucak:)

kabiledden

Üye
cıkdı arkadaşlarr cıkdıı Tlfnum avrupa malı oldugu ıcın geldı ama turkce kodunu bılemem hacklı oldufgu ıcın tlfn ondan dolatyı yuklemedımbende

cgedikk

cgedikk

Üye
keske v40 da kalsaydım...

SilentOne

SilentOne

Üye
daha bn kurmadım ne gibi seyler gelmişş tele neler düzelmişş

rastmus

Üye
saçma bi güncelleme ben yükledim hiç bi fark göremedim. aynı tas aynı hamam

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
saçma bi güncelleme ben yükledim hiç bi fark göremedim. aynı tas aynı hamam

herkes menü tepkimelerinin telefonun hızının ne kadar çok geliştiğinin farkında.senin farkedememen ilginç :hmmm

tylol_26

Üye
dokunmatik hızlanmış gibi geldi bana ama psikolojikte olabilir malum her güncellemenin daha iyi olacağını düşünürüz ya bilemiyorum ben telefon dan güncelledim bi fark oluyomu çünkü 2küsür mb. verilen güncelleme ise 166.4 mb lık bidosya anlamadım valla nokia shopta tekrar güncelletsemmi acaba.

webplayer

webplayer

Üye
şu anda son versiyon bu mu? Bir de ben v40a yükseltirken telefonun kendinden wireless ile indirip yüklemiştim söylenilen değişikliklerin hepsi geldi gene öyle yapsam olmaz mı? Bir de evimdeki modeme telefonum bağlanamıyor şifre geçersiz diyor ama ağ kayıtlı olduğu için şifreyi tekrar giremiyorum onu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
son sürüm bu dediğin şekilde yapabilirsin.

yuXeXescaner

yuXeXescaner

Üye
Cepnet günlük paketi alıp (vodafonlular) 3g üzerinden güncelleme yapabilirsiniz *#0000# yapıp güncellemeyi kontrol et diyip vodafone live seçip güncelleme gelince yükleyebilirsiniz. Ben öyle yaptım 2 küsür mb olduğunu görünce yama gibi geldi ama indirdim yükledim, menulerde bi hızlanma var..

(ABONE GUNLUKCEPNET yazıp 3636 50 Kr.)

prank90

Üye
güncelledikten sonra tel kendine res atiyo her 1 saatte bir 2 kere hard attım ama aynı:ağlarım:

resmigenc

resmigenc

Üye
yükledim ben ama pek bi değişim olduğu söylenemez bence... yine aynı yani.. trişşşşşşşşşşşşşşşş

daniel_23

daniel_23

Üye
şarj göstergesinde bir gariplik var diyorduk ya evet gerçekten var:nono:
4 gün boyunca gösterdi şarj durumunu
bugün telefonu elime almadığım halde akşam tek çizgi kalmıştı
çok ilginç bişey bu v50 de zaten 5 gün falan şarj gidiyodu bana şimdi de yaklaşık aynı süre ama göstergenin birdenbire azalması çok ilginç :hmmm

hub

Üye
Geçmeyi düşünmüyorum. Modifiyeli v50den memnunum. Aslında keşke v31e dönme şansı olsa. 1 saniye beklemem

UmTßrkY

UmTßrkY

Üye
güncellemeleri bi denicem bakam tr de çıkmısmı

Scudrox

Scudrox

Üye
Slm Nadir,
Ürün kodunu verdiğin şekilde yaptım. Nokia software uploader ı açtım 160 mblık bir dosya indirdi. Fakat v50 için zaten en son sürüme sahipsiniz diyor.
Telefonda *#0000# den bakıyorum yeni sürüm mevcut diyorum fakat wireless den güncellemek istemiyorum. Yardımcı olur musun

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nemesis suite ile adımları doğru yapman gerekiyor.

Üst Alt