5800 √ - X6 √ - Windows Phone [01.01.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

rapsy_09

Üye
Dostum belle konusunda bunu okuduktan sonra ara ara girip hazırlandımı diye bakıyordum.Sabırsızlıkla bekliyorum linkleri.Eline sağlık

ByKatre

ByKatre

Üye

saolasın seninkide hayırlı olsun. Farketmez koy aynı isim.

- - - Eklendi - - -

teşekkürler kardeşim. Bilmiyorum ki yabancı bir cfwden çektim.

Tamam Kardeşim Çıkar çıkmaz deneyeceğim cfw yi süper olmuş ya bu takozlar bilesüper işler yapıyor :):):):):) :oke:

TheOldBros

TheOldBros

Üye
hakan yine dokturuyosun walla supersin de orta tus olmamis gibi eger yapilmasinin taktigini biliyorsan bugun onu windows un yeni logosunu yapalim ps den anlarim

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hakan yine dokturuyosun walla supersin de orta tus olmamis gibi eger yapilmasinin taktigini biliyorsan bugun onu windows un yeni logosunu yapalim ps den anlarim
evet orta tuşu düzenlemek istedim ama olmadı bende ancak öyle yaptım. windows pencere iconu olsaydı güzel olurdu

poyo34

Üye
saolasın hakan sen şimdi yayınlayınca benim yayınlamam ayıp olur ben tarihi erteledim başarılarının devamını dilerim

smh60

smh60

Üye
Harika görünüyor :oke:

efsane1980

efsane1980

Üye
kardeşim ellerine sağlık

pissed26

pissed26

Üye
çok başarılı eline sağlık ama bi belle fp4 değil :D windows simgeleri belleye göre daha kötü bence

rft2626

rft2626

Üye
avea nın altındaki şebeke ikonunu kaldırma şansın var mı menüye filan basınca çıkması kötü duruyor?
bu arada cfw görsellik açısından güzel ellerine sağlık

lazye

lazye

Üye
bu gece 11 de uploada başla bence..

xdevil

xdevil

Üye
icon desteği geniş mi ? program falan yükleyince sırıtmasın :hmmm

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
avea nın altındaki şebeke ikonunu kaldırma şansın var mı menüye filan basınca çıkması kötü duruyor?
bu arada cfw görsellik açısından güzel ellerine sağlık
kaldırınca üst menüler yok oluyor böyle idare ediceniz artık. valla istek üzerine yaptım bu cfw yi çokta özenmedim

- - - Eklendi - - -

icon desteği geniş mi ? program falan yükleyince sırıtmasın :hmmm
bilmiyorum denemedim

- - - Eklendi - - -

bu gece 11 de uploada başla bence..
linklerin uploadı bitti sadece siteye eklencek

rft2626

rft2626

Üye
hmm anladım öylesi daha iyi olurdu da neyse artık linkler hazırsa ekle de denemek istiyorum biran önce :D

nefrt

nefrt

Üye
Topbar Gömülü değildir inşallah

hikmet366

hikmet366

Üye
Saat Kaçta eklencek

Üst Alt