5800 √ - X6 √ - Windows Phone [01.01.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
1dir

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
haqan bi şey soracam ben orijinal fwden bazi şeyleri çıkarmak istiyorum.welcome ,quick office,ovi bileşenleri vs.nokia firmware cleaner ile mi yapacağım yoksa nokia editor ile mi ?

hikmet366

hikmet366

Üye
haqan bi şey soracam ben orijinal fwden bazi şeyleri çıkarmak istiyorum.welcome ,quick office,ovi bileşenleri vs.nokia firmware cleaner ile mi yapacağım yoksa nokia editor ile mi ?

nokia firmware cleaner ile yapıcaksın

...SoLDieR...

...SoLDieR...

Üye
10 Numara olmuş..Sabırsızlıkla bekliyorum.. :good:

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
n ben nokia firmware cleaner ile indirdiğim firmware dosyasını açıyorum.nokia editor ile çıkartmadan.öyle deniyorum hesapla diyince 0 mb diyor.birincisi bu iş bölyle mi oluyor ikincisi ben bu orijinal fwye c5-03 tuş kilid eklemek istiyorum nokia editor ile açıp eklesem sıkıntı çıkar mı?

halomid

Üye
hakan Allah razı olsun ellerine sağlık.yani şu an kullandığımız belle cfw en artık final.çünkü sorunsuz tek cfw bu .ayrıca şu an yakaladığım en yüksek ram performansı sende.yani bir sürü program yüklü c hafızası 58 mb ve kullanımda ram miktarı 52 - 53 mb ramblowla 56 mb a kadar çıkıyor. 1 veya 1,5 sene önce kullandığımız nomadcry ve openstar gibi bu işlerle uğraşan arkadaşların cfw lerinde ram miktarları maalesef 30-35 mb lerdeydi.cfw ni kullanan srkadaşlsr için küçük bir bilgilendirme olsun.
Winfows cfw ni yine bu belle cfw portu üzerinden yapacaksın sanırım.
Hakan senden bir istek veya rica diyelim elinde telefon varken kamera zaten kullanılıyor hatası alıyor musun acaba ? Final belle cfw ende birkaç kez rastladım.
Tekrar başarı dileklerimle...

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
nokia firmware cleaner ile yapacaksın

- - - Eklendi - - -

n ben nokia firmware cleaner ile indirdiğim firmware dosyasını açıyorum.nokia editor ile çıkartmadan.öyle deniyorum hesapla diyince 0 mb diyor.birincisi bu iş bölyle mi oluyor ikincisi ben bu orijinal fwye c5-03 tuş kilid eklemek istiyorum nokia editor ile açıp eklesem sıkıntı çıkar mı?
ilk önce nfe ile rofs2 açıp sonrada nfcleaner ile rofs2 gösterip silmeye başlıycaksın

- - - Eklendi - - -

hakan Allah razı olsun ellerine sağlık.yani şu an kullandığımız belle cfw en artık final.çünkü sorunsuz tek cfw bu .ayrıca şu an yakaladığım en yüksek ram performansı sende.yani bir sürü program yüklü c hafızası 58 mb ve kullanımda ram miktarı 52 - 53 mb ramblowla 56 mb a kadar çıkıyor. 1 veya 1,5 sene önce kullandığımız nomadcry ve openstar gibi bu işlerle uğraşan arkadaşların cfw lerinde ram miktarları maalesef 30-35 mb lerdeydi.cfw ni kullanan srkadaşlsr için küçük bir bilgilendirme olsun.
Winfows cfw ni yine bu belle cfw portu üzerinden yapacaksın sanırım.
Hakan senden bir istek veya rica diyelim elinde telefon varken kamera zaten kullanılıyor hatası alıyor musun acaba ? Final belle cfw ende birkaç kez rastladım.
Tekrar başarı dileklerimle...

güzel yorumunn için teşekkürler rica ederim güle güle kullan.
ewet windows phone bellenin üzerine inşa edicem. kamera kullanılıyor hatası alman normaldir çünkü fotoğraf çektiğin zaman fotoğraflarda ön izleme oluşturuyor ve sen o sırada resmi sildiğin için o hatayı alıyorsun resmi çektikten sonra 5 saniye kadar bekle almıycaksın hata

hikmet366

hikmet366

Üye
[h=3]5800 √ - X6 √ - Symbian Belle Fp4 [01.12.2012] [/h]
Den Almışın

[h=1]5800 √ - X6 √ - Windows Phone [01.01.2013'De Linkler Eklenecektir][/h]Bunu Aynıları eklenmiş tek olarak iconlar font ana ekran gibi şeyler değişmiş fazla bişe değiştigini sanmam

• Beğen
Tepkiler: memoxxxxx
jasper1

jasper1

Üye
​Sonunda kardes kolay gelsinn :)

hikmet366

hikmet366

Üye

memoxxxxx

Üye

Bende Sandım hakan kardeş lumia 920 patlattı sandım ama ortaya güzel birşey fazla çıkmadı ama yinede teşekürler En iyi Cfw hakan Yapmakta

evet tabi sağolsunlar bizim ıcın
uğraşıyorlar zaten bu işlrden anlayan
2 usta var biri hakan diğeride rasim
sağolsunlar var olsunlar

ua_mustafa_20

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]4*4 var mı ?[/SIZE][/COLOR]

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
kardeş çok güzel yarın koysan güzel olurduda neyse

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
5800 √ - X6 √ - Symbian Belle Fp4 [01.12.2012]

Den Almışın

5800 √ - X6 √ - Windows Phone [01.01.2013'De Linkler Eklenecektir]

Bunu Aynıları eklenmiş tek olarak iconlar font ana ekran gibi şeyler değişmiş fazla bişe değiştigini sanmam
zaten fazla birşey beklenmesi hata... 5800 a symbian belle konusunda bundan öteye gidemeyeceğimi söyledim

- - - Eklendi - - -

10 Numara olmuş..Sabırsızlıkla bekliyorum.. :good:

teşekkürler kardeşim

- - - Eklendi - - -

​Sonunda kardes kolay gelsinn :)

teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

evet tabi sağolsunlar bizim ıcın
uğraşıyorlar zaten bu işlrden anlayan
2 usta var biri hakan diğeride rasim
sağolsunlar var olsunlar
görüşün için teşekkürler kardeş :)

- - - Eklendi - - -

[COLOR=""][SIZE=""]4*4 var mı ?
yok sadece 3x4

- - - Eklendi - - -

kardeş çok güzel yarın koysan güzel olurduda neyse
tarih bellidir
[/SIZE][/COLOR]

poyo34

Üye
hakan hayırlı olsun bende windows phone hazırlamıştım bende yeni yılı bekliyordum paylaşmak için isim aynı olsa olurmu bende bu ismi düşünmüştüm veya başka isimmi yapayım ama buna başka isimde olmazki iki arada bi derede kaldım şimdi

ByKatre

ByKatre

Üye
Hakan Yeni Yazılımın Hayırlı Olsun Süper Bir Şey Ya Bu Hemen Kuracağım Bende Böyle Bir Şey Arıyordum Bu Arada Temanın Adi Ne

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hakan hayırlı olsun bende windows phone hazırlamıştım bende yeni yılı bekliyordum paylaşmak için isim aynı olsa olurmu bende bu ismi düşünmüştüm veya başka isimmi yapayım ama buna başka isimde olmazki iki arada bi derede kaldım şimdi

saolasın seninkide hayırlı olsun. Farketmez koy aynı isim.

- - - Eklendi - - -

Hakan Yeni Yazılımın Hayırlı Olsun Süper Bir Şey Ya Bu Hemen Kuracağım Bende Böyle Bir Şey Arıyordum Bu Arada Temanın Adi Ne

teşekkürler kardeşim. Bilmiyorum ki yabancı bir cfwden çektim.

Üst Alt