5800 √ - X6 √ - Symbian Belle Fp6 [03.03.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel bir cfw olmuş arkadaşım. Ellerine sağlık. Yalnız bir sorunum var. Media barda görüntüler çalışmıyor. müzik, bt switch, video ve web çalışıyor ama sadece görüntülere erişemiyorum. nedeni ne olabilir ?
gözümden kaçmış kardeşim bendede çalışmıyor güncelleme ilerliyen zamanlarda gelicek ve bi kaç mod daha eklicem...

• Beğen
Tepkiler: facem12

kamikaze5561

Üye
gözümden kaçmış kardeşim bendede çalışmıyor güncelleme ilerliyen zamanlarda gelicek ve bi kaç mod daha eklicem...
bilgi için teşekkürler. Ayrıca profil ekranında tarih görünmüyor. çalışmalarının devamını bekliyoruz :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

kamikaze5561

Üye
usta sen bu işi biliyosun :)

asd16

asd16

Üye
sa kardeş ben telde v52.0.007 var üzerine direk bunu yüklesem olur mu yada güncellemeni ne zaman yapıcaksın onu beklim mi ? bide zahmet olmazsa ben ilk defa cfw yapıcam nasıl yapabilirim çoğu yorumları okudum güvenemedim kendime kimisi yapıp açamamış teli garantiye falan götürmüşler öle bişey olmasın detaylı bi anlatım önerirsen çok sevaba girersin cevabını bekliorum :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
sa kardeş ben telde v52.0.007 var üzerine direk bunu yüklesem olur mu yada güncellemeni ne zaman yapıcaksın onu beklim mi ? bide zahmet olmazsa ben ilk defa cfw yapıcam nasıl yapabilirim çoğu yorumları okudum güvenemedim kendime kimisi yapıp açamamış teli garantiye falan götürmüşler öle bişey olmasın detaylı bi anlatım önerirsen çok sevaba girersin cevabını bekliorum :)
A.selam Kardeşim. v52 nin üzerine olur kardeşim rahatlıkla yükleyebilirsin...güncellemeyi bekle her an yayınlayabilirim.. olur yardım ederim ben sana... pm olarak msn adresimi atıcam sana ekle detaylı detaylı anlatırım birlikte cfw hazırlarız sana :)

• Beğen

kamikaze5561

Üye
Hemen deniyorum. Güzel olacağından şüphem yok ;)

edit: Denedim gayet başarılı :D Özellikle sürüklemeli tuş kilidi çok güzel olmuş. Ellerine sağlık :)

x-scarface

x-scarface

Üye
tesekkürler emeqine saqlık bilqisayar formatta bitsin hemen denicem :)

agun35

Üye
Arkadaşım eline sağlık bu cfw de de önceki cfw deki yazı fontumu var

yasin054

yasin054

Üye
Ben seni her forumda takip ettim ama acaba benden başka Ebuddy yi kullanan yok mu. Handler konusu açılalı bağlantı sorunu yaşıyorum .acaba senin bu cfw de Ebuddy bağlantı sorunu var mı.?Handler dan dolayı bide sana da sorsam bu Handler nedir artısı eksisi ne işe yarar.

asd16

asd16

Üye
A.selam Kardeşim. v52 nin üzerine olur kardeşim rahatlıkla yükleyebilirsin...güncellemeyi bekle her an yayınlayabilirim.. olur yardım ederim ben sana... pm olarak msn adresimi atıcam sana ekle detaylı detaylı anlatırım birlikte cfw hazırlarız sana :)

çok saol kardeşim çok teşekkür ediorum bekliorum yayınlamanı :)

79madi

79madi

Üye
merhaba arkadaşım öncelikle yeni yapmış olduğun çalışman için tşk.ler ellerine kollarına sağlık benim bir sorum olacak bu alt barı nasıl kaldırabiliriz ben alt barda yazı olarak seviyorum yanı sol alta seçenekler sağ alta menü,rehber,mesajlar gibi yardımcı olursan sevinirim çalışmalarının devamını dilerim emeğe saygı. :good::oke:

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
hayırlı olsun,

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Ben seni her forumda takip ettim ama acaba benden başka Ebuddy yi kullanan yok mu. Handler konusu açılalı bağlantı sorunu yaşıyorum .acaba senin bu cfw de Ebuddy bağlantı sorunu var mı.?Handler dan dolayı bide sana da sorsam bu Handler nedir artısı eksisi ne işe yarar.
ebudy hiç denemedim istersen deneyip bilgilendiririm seni... handler.. proxyler üzerinden bedava internet kullanıyorsun.. java tabanlı yazılım... java modu eklendi yazdım çünkü handlerden internete girince bağlantı izni istiyor her zaman.. istemesin devamlı izinli olsun die o modu ekledim rahatlıkla dolaşabiliyosun internette 0 tl ile

----------Eklendi @ 01:35:57 ---------- Yazıldı @ 01:35:42 ----------

saolasın kardeşim

----------Eklendi @ 01:39:01 ---------- Yazıldı @ 01:35:57 ----------

merhaba arkadaşım öncelikle yeni yapmış olduğun çalışman için tşk.ler ellerine kollarına sağlık benim bir sorum olacak bu alt barı nasıl kaldırabiliriz ben alt barda yazı olarak seviyorum yanı sol alta seçenekler sağ alta menü,rehber,mesajlar gibi yardımcı olursan sevinirim çalışmalarının devamını dilerim emeğe saygı. :good::oke:

kardeşim onu tekrar yapmam için cfw tekrardan düzenlemem gerek eski haline çevirme modu yok elimde... rofs2 nin içine gömülü belle barı zaten belle görünümü için yapılmış bu cfw... eğer çok istek olursa hem belle hem anna olarak tekrardan düzenleyip yayınlayabilirim.. ama çok istek olursa.. malum baştan başlıcam cfw ye

obsession

Üye
Ana ekran animasyonu farklı olsa tam aradığım cfw . Onun dışında mükemmel ellerine sağlık.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Ana ekran animasyonu farklı olsa tam aradığım cfw . Onun dışında mükemmel ellerine sağlık.
ne tür tema efekti arıyosun kardeşim... tema efekleri genelde telefonu yorduğu için kapalı olarak kullanılıyor.. hızlı çalışanıda var yok demiyorum ama yoruyo telefonu ben onu görselliğe önem vererek koydum...

Üst Alt