5800 √ & X6 √ Symbian Anna 7.9 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

exselans3858

exselans3858

Üye
Face de beni ekle kardeş Samet Akkuş 4 KİŞİ çekindiğim fotoraf var onu ekle konuşak

exselans3858

exselans3858

Üye
Nokiaya giriyorum Nokia PC suito geliyo sonra onun içine bu klasörlör yok ben oluşturuyom olmuyo :'( şimdide nokanın oraya hepsini oluşturdum olmadı Allah aşkına yardım Ya Millet nasıl yapıyor

- - - Eklendi - - -

Kardeş [email protected] ekle

- - - Eklendi - - -

Kardeş msn ver

- - - Eklendi - - -

Ekle Kardeş !!!! :(

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Nokiaya giriyorum Nokia PC suito geliyo sonra onun içine bu klasörlör yok ben oluşturuyom olmuyo :'( şimdide nokanın oraya hepsini oluşturdum olmadı Allah aşkına yardım Ya Millet nasıl yapıyor

- - - Eklendi - - -

Kardeş [email protected] ekle

- - - Eklendi - - -

Kardeş msn ver

- - - Eklendi - - -

Ekle Kardeş !!!! :(

[email protected] ekle msnden konuşup yapalım...

- - - Eklendi - - -

Tamam o zaman kolay gelsin. Hocam ben jafi kurdum,problemsiz aciliyo ama, offline moduna girdikten sonra donuyo.neden?

bir konuya yazki karışmasın... diğer konuda cevapladım bu sorunu... pc ile alakalıdır... virüs programını kapat jaf ı tekrar kur dene olmuyorsa başka pc de dene yada pc ye format at..

SFarrux

Üye
muhteşem bi çalışma. Emeği geçen herkese,en başta HAKAN GÜVEN ABIME teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

herkese tavsiye ederim.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
muhteşem bi çalışma. Emeği geçen herkese,en başta HAKAN GÜVEN ABIME teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

herkese tavsiye ederim.

sadece türkçeleştirme bana ait... Rica ederim güle güle kullan kardeşim..

SFarrux

Üye
abim,nimbuzda beni engelledin qaliba:)

- - - Eklendi - - -

yazışım atamıyorum sana.

SFarrux

Üye
abim ne iş yaparsın sen? Tlfn programcısımısın?

Darkzabun26

Üye
normal tele atıp kuramıyormuyuz kardeşim , emeğine sağlık ama bir yardımcı olalım bu konuda :D

mgemici

Üye
küçük qwerty çalışıyor mu bunda?

osmndmr.32

Üye
ben bunu nasl flashlycam belirtmemssnz???

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
ben bunu nasl flashlycam belirtmemssnz???

dosyaları burdan indir flaşh işlemi için bu konuya bak...

www.maxicep.com/s60v5-cfw-modifiye-fw-bolumu/5800-as-x6-as-symbian-belle-fp4-01-12-2012-a-604563.html

king_kadir19

Üye
1 haftadır teli flaşlayıp duruyorum. anna 7.9 güzel ama bnm tel için türkçesini bulamadım. hakan abinin türkçeleştirdiği fw den dili alıp 5530 için olan anna 7.9 u türkçe yaptım ama yazı dili türkçe olmadı. yardım edebilecek biri olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler. forumda yeniyim pek bilmiyorum bi hatam varsa hoş görünüze sığınıyorum

king_kadir19

Üye
türkçe yazı dili de ekledim ama alfasayısalda türkçe karakterler yok qwerty klavde var alfasayısalda yok.. ama galiba kendim yazıp kendim okuyorum.. yokmu yardım edebilecek hayır sever bi arkadaş

Üst Alt