5800 Windows 8 Phone Edition CFW By Marvin (10.01.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

Topal Pire

Topal Pire

Üye

bunu aldıktan sonra evet diyor ve telefonu usb ile pc ye bağlıyorum.Birkez telefon power tuşuna basıyorum ve herhangi bir tepki vermiyor.Yüklendiğini nasıl anlayacam lütfen yardım edin...

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
işlemleri sırasıyla doğru yapıyorsanız flaşa basıp açma tuşuna basarsanız en alttaki yazılar saymaya başlayacak bitince uyarı veriyor zaten birde telefon kapalı olacak

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Düzelttim oldu.

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullanın

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Sağol.

azman123456

Üye
yükledim fakat müzik çalarımda 21 müzik gösteriyor normalde 270 müzik var ama 21 tane gostermesnı cozemedım kutuphaneyi yenile diyorum gene aynı hikaye kardeşim bi yardımcı olsan

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
müziklerini E music klasörünün içine at görür

manyaq28

manyaq28

Üye
n97 ye uyum saglar mı

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
n97 ye olmaz sadece 5800 lar için

abuzerrrrr

abuzerrrrr

Üye
hocam ben yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. bikaç şey söyleyeceğim.
1. batarya normal
2. internete giriyom fakat önbellek yine telefon hafızasına kaydediyor(windows 8 i yüklememin sebebi tarayıcının önbelleğiydi)
3. çokta farkeden bişey olmadı

poyo kardeş bide bi sorunum var. bugün arama yaparken ses yükseltme tuşu sürekli takılı kalıyor. normalde müziği açtım ama orada ses yükseltme tuşunda bi sorun yok. sadece arama yaparken böyle bi sorun oluyor. yardımcı olabilirmisin.
bide telefonu eski haline nasıl getirebilirim yardımcı olabilirmisin.

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. bikaç şey söyleyeceğim.
1. batarya normal
2. internete giriyom fakat önbellek yine telefon hafızasına kaydediyor(windows 8 i yüklememin sebebi tarayıcının önbelleğiydi)
3. çokta farkeden bişey olmadı

poyo kardeş bide bi sorunum var. bugün arama yaparken ses yükseltme tuşu sürekli takılı kalıyor. normalde müziği açtım ama orada ses yükseltme tuşunda bi sorun yok. sadece arama yaparken böyle bi sorun oluyor. yardımcı olabilirmisin.
bide telefonu eski haline nasıl getirebilirim yardımcı olabilirmisin.

tarayıcı önbelleği e de kendim kullanıyorum ses kısma tuşunun cfw ile alakası yok fakat dr web antivirüs yüklediysen sıkıntı çıkartabiliyor telefonu eski haline çevirmek için pc ye bağla nokia suite ile güncelle eski haline döner

abuzerrrrr

abuzerrrrr

Üye
tarayıcı önbelleği e de kendim kullanıyorum ses kısma tuşunun cfw ile alakası yok fakat dr web antivirüs yüklediysen sıkıntı çıkartabiliyor telefonu eski haline çevirmek için pc ye bağla nokia suite ile güncelle eski haline döner

hocam inanın benim kötülemek gibi bir niyetim yok. yani cwf yi yükledikten sonra tabi eskisinden daha hızlı çalışıyor. yani boş boş uygulamalar yok. sadece tarayıcı önbelleği telefon hafızasına yükleniyor. yani nokianın kendi web tarayıcısından bahsediyorum. yanlış anlamayın. opera felan zaten hafıza kartına yüklüyor önbelleği.

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
bende bir sorun yok isterseniz başka bir cfw deneyin

azman123456

Üye
yok kardeşim gene görmüyor denemediğim birşey kalmadı music e attım acchemantmı ne var o klasöre attım gene olmadı güncelıyorum olmuyor hafızaya bıcım attım yenıden musıklerı attım gene aynı ya

- - - Eklendi - - -

müziklerini E music klasörünün içine at görür

yok kardeşim gene görmüyor denemediğim birşey kalmadı music e attım acchemantmı ne var o klasöre attım gene olmadı güncelıyorum olmuyor hafızaya bıcım attım yenıden musıklerı attım gene aynı ya

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
ben dahil yükleyen o kadar kişiden bir şikayet gelmedi yazılanlara bakın isterseniz başka cfw yükleyin yani yapabileceğim başka bişey yok

aragorn63

Üye
beyler herşey güzelde. şu mesaj yazmada t9 normal türkçe karekter desteklıyormu. mesela orjinal yazlımda hotmail yazılıyor ama diğer yazılımlarda afedersınız g** çıkıyor. bu sadece bir örnekti :). yazılımlarda beğenmediğim tek şey mesaj yazma sorunu. şu t9 orjinal yazılım mesajı olsa. eğer t9 sorunu yoksa hemen yuklıcem cunku benım işim yazma.. tşkler güzel yazılım. ellerine sağlık

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
valla t9 kullanmayı beceremediğimden bugüne kadar hiç kullanmadım bu yazılımda t9 için mod kullandım ama denemek lazım ben deneyemiyorum 5800 ımı sattım nokia 603 aldım yükleyip denemeniz gerekir bizide bilgilendirirseniz sevinirim saygılarımla

Furkan-E

Üye
Ovi Maps telefonda yok, iki tane .sis olarak indirdim tekini kurdu ama hala menüde ya da herhangi bir dosya içine gelmedi. Bildiğiniz bir ovi.sis var mıdır

Üst Alt