5800 v60 anna turbo sped 9 hs ev ekranı hız ve stabilite by rasim

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet.220

Üye
slm rasim kardeşim senden cfw hakkında yardım istiçektim sensor kapalı olsa bile web tarayıcısında ekstra dan ekranı döndürme modu varsa yeni web tarayıcısına bana upload ediverırmisin bu sitede yardımı tek senden istiyorum çünkü bana bi yardım edebilen sensin kardeşim şimdiden yapmış ve yapacağın bütün yardımlarından dolayı teşekkür ederim kardeşim

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
ahmet kardeşim bilirsin yardım konularına hele ki sen istiyorsan
asla duyarsız kalmam ama inanki istediğin mod bende yok
fakat araştırım dediğin modu bulursam söz sana veririm

ahmet.220

Üye
çok sağol kardeşim ya sözün bile yardımından çok yetti tskler umarım o modu biran once karşına çıkarda sende bize verirsin kardeşim çok sağol herşey için kardeşim

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
inşallah kardeşim

jublomo22

Üye
Ellerine sağlık şimdi indiriyorum bakalım resimdekiler gibi mükemmelmi ? :DD:D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Yok yazılardaki gibi :ehe olacak değil herhalde :D

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
yükleyen varmı dosya eksik diyolar bunun için 6 dosya varmış bunda yarıda kalıyor diyolar
http://www.maxicep.com/modifikasyon-genel-destek/5800-a-4x4-menu-ve-ev-ekranli-cfw-610448.html

ya kardeş ne dosya eksiği paket linkine bir tıkla 84 mb sıkıştırılmış
dosya boyutu var normal hali 110 mb dir peki eksik bir cfw 110 mb
olurmu eksik diyen arkadaşın anlamadığı nokta şu bu cfw coore edittir
yani üç dosya bileştirilmiş rofs3 rofs2 coor bu üç dosya tek pakete alınmış
doğal olarak 2 dosyaya ihtiyaç yok yani lazım olan dosya rofs2 coor uda
3 dosyaya ihtiyaç var bu üç dosyada pakete mevcut

konuda bununla ilgili açıklama var akıl var mantık var bü işin yapan
bir modder buraya eksik dosya koyarmı
bu cfw ita etmiyorumama kulanan biliyor hem kalite hem görselik olarak
rakip tanımaz denemesi bedava yükleyin görün üstelikte remi 67 70 gören bir cfw

herkese tavsiye ederim

th3_king

Üye
ahh ahh şu 5800 içn harcanan çabanın %10u 5230 için harcansa varya cennetlik olursunuz hayır duaları eksik olmaz cfw çok güzel hayran kaldım lakin 5800 değil 5230 telefonum elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş başarılarınızın devamnı dilerim eyvallah..

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
ahh ahh şu 5800 içn harcanan çabanın %10u 5230 için harcansa varya cennetlik olursunuz hayır duaları eksik olmaz cfw çok güzel hayran kaldım lakin 5800 değil 5230 telefonum elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş başarılarınızın devamnı dilerim eyvallah..

öncelikle kardeşim allah razı olsun düşüncelerinden
dolayı valla elimde 5230 yok olsa allahın izni ile
bir kaç saatimi alacak böyle bir cfw sizlere hazırlamam
ama bulacam deneme amaçlı sizler için inşallah

th3_king

Üye
öncelikle kardeşim allah razı olsun düşüncelerinden
dolayı valla elimde 5230 yok olsa allahın izni ile
bir kaç saatimi alacak böyle bir cfw sizlere hazırlamam
ama bulacam deneme amaçlı sizler için inşallah

inşallah çok teşekkür ederim sabırsızlıkla bekliyorum :)

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
inşalllah yakında

sefaturut

Üye
Ya kardeşim bu sanal alemde bu cfwleri çok aşırı süper güzel yapıyorsunuz ellerinize sağlık ama bu lanet olası annamıdır n8 ikonumudur ne ... ise allah aşkına koymayın onları telefonun içine ediliyo tüm karizması yerde o ikonları koymayın bak yalvarıyorum size ya ikonu koyacaksanızda yanında ayrı normal ikonlu koyun lütfen. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
seffa kardeşim öncelikle herkesin görüş ve düşüncesine sagı duyduğumu belirteyim
fakat farkındaysan yeni çıkan cfw lerin 10 8 anna yada n8 yada bele bunun sebebi
ise aşırı talepten zor birşeyde değil bunu sevmeyebilirsiniz ofw yüklersin olur biter

yani bende bir cfw yapımcısı olarak görüşlerine aynen katılıyorum

dr_ceza33

dr_ceza33

Üye
indirp kurmaya çalışcam bakalım başarabilecekmiyim
:tşk:

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
anlatıma bakarak yaparsın

emre_1537

Üye
Slm günaydin öncelikle ben anna turbo speed v60 fwnizi dün gece yükledim herşey güzel ama tek isdeğim şey samsung ev ekranin olmasiydi ama bu fwde samsung ev ekrani çikmadi ve yüklenecek programlarda yüklenmedi bana yardim ederseniz sevenirim gadget.wf var onda istediğim şeyden farkli bir ev ekrani var vede bu ev ekranini nasil kullanacağim çok değişik bişey sadece flash olarak seçebiliyorum ana ekrana atmior. şimdiden teşekkür ederim. Iyi çalişmalar dilerim.istemiş olduğum ev ekrani fotograftaki ev ekrani
slm günaydin öncelikle ben anna turbo speed v60 fwnizi dün gece yükledim herşey güzel ama tek isdeğim şey samsung ev ekranin olmasiydi ama bu fwde samsung ev ekrani çikmadi ve yüklenecek programlarda yüklenmedi bana yardim ederseniz sevenirim gadget.wf var onda istediğim şeyden farkli bir ev ekrani var vede bu ev ekranini nasil kullanacağim çok değişik bişey sadece flash olarak seçebiliyorum ana ekrana atmior. şimdiden teşekkür ederim. Iyi çalişmalar dilerim.istemiş olduğum ev ekrani fotograftaki ev ekranini özelden mesaj atim rasim bey

lonleylover

Üye
göstermıs oldugunuz emek ıcın teskler.elınıze kolunuza saglık.fakat benım x6'ım .ben de aynısını x6ım ıcın ıstıyorum.ama bu sekılde x6 ıcın bı cfw bulamadım..:(

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
teşekürler ama zor

Üst Alt