5800 v60 anna turbo sped 9 hs ev ekranı hız ve stabilite by rasim

Sponsorlu Bağlantılar

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
tabiki kurabilirsin yalnız tüm ev ekranları
bir anda kulanılmaz sırasıyla kulanabilirsin

makineeee

makineeee

Üye
iyi günler kareşim. yüklenmiyor bazı dosyalar uyuşmuyor.V02 dosyalı hatalı diyo

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
yok arkadaşım cfw de kesinlikle hata yok defalarca
denendi test edilidi bir şekilde hata yapıyorsundur aldığın
hatayı detaylı anlata yardımcı olalım

makineeee

makineeee

Üye
onlarca kez yaptım bu işi . Çokça uğraştım ama olmadı. VO2 dosyayı eşleşmedi hatası veriyo.hem orjinal dosyalarla karşılaştırdım dosya boyutları uyuşmuyo isimlerini değiştirdim yine olmadı. Senin dosyaları yüklemek istiyorum yüklemiyo ama orjinalleri yüklüyo.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş orjinal dosyayla tabiki uyuşmaz bu corre edit zaten belirtim
inan böyle bir sorun ilk sende duydum birz önce tekrar denedim
sorunsuz yükledi ve yüzlerce insan bu cfw yükleyip kulandı halen kulanıyor hem burada
hem başka sitelerde yok böyle bir sorun yani ne varsa senin pc de yada jafta dosyalarda bir bozulma
meydana gelmiş olabilir cfw yi yeniden indirip dene pc nde virüs prograamı varsa devre dışı bırak
ve olmadı son olarak jafla yükleme yaparken dosyaları otomatik değilde manual seç
bir dene emin olki böyle bir problem yok istersen yüklerken videosunu dahi ekleyebilirim
dediklerimi dene

makineeee

makineeee

Üye
tamam çok sağol denerim

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
ok tamam

ACAR55

Üye
eline yüreğine beynine sağlık güzel hemde çok güzel olmuş keşke ses komutlarını çıkarmasaydın vede menüsü dikeyde 4x4 olsaydı bence daha harika olurdu ustam

----------Eklendi @ 09:53:11 ---------- Yazıldı @ 09:50:20 ----------

Ben şahsıma bekliyorum olabilr üstat yapar bunu diye bakalım hayırlısı

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle beğendiğine sevindim güle güle kulanın isteğine gelince onada bakarız kardeşim

hunkaar

hunkaar

Üye
öncelikle beğendiğine sevindim güle güle kulanın isteğine gelince onada bakarız kardeşim

hocam elinize sağlık mod için teşekkürler ne zamandır böyle güzel hazırlanmış bir ofw arıyordum. yalnız ben internete edge hızıyla bağlanıyorum dolayısıyla hotfile dan 10kb/sn ile indrimem mümkün değil 30 dakika sonra kesiliyor indirme...acaba başka biryere de yükleyebilir misiniz yada başka link var mıdır? şimdiden teşekkürler yardımınız için...

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
başka link yok hangi upload sitesi uyar sana

hunkaar

hunkaar

Üye
başka link yok hangi upload sitesi uyar sana

dostum çok teşekkürler ilgilendiğin için. öyle çok bilmem ben de ama galiba en son "mediafire" dan mıydı 100mb lık bir dosya indirmiştim 2 saat falan sürmüştü :D hotfile ise şimdi 30 dakka sınırı koymuş adiler...rapidshare de oluyo galiba hala...tekrar teşekkürler yardımın için.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
hunkaar
kardeşim eğer kesin indireceksen
akşam mediafireye upload ederim
hotfileye upload etmemin sebebi hesabım var
o yüzden

hunkaar

hunkaar

Üye
hocam upload edersen kesin indiricem ama sana zahmet vermek istemem o kadar da önemli değil yani ölüm kalım meselesi değil... en iyisi sen zahmet etme düşünmen yeter tekrar tekrar teşekkür ederim ilgilendiğin için, iyi çalışmalar :)

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
hunkaar kardeşim amaç birbirimize yardımcı olmak
akşam upload ederim

bu arada upload başladı biter bitmez
sana liki buraya eklerim

hunkaar

hunkaar

Üye
hunkaar kardeşim amaç birbirimize yardımcı olmak
akşam upload ederim

bu arada upload başladı biter bitmez
sana liki buraya eklerim

hocam ellerin dert görmesin, Allah razı olsun... valla mahcup oldum şimdi zahmet verdim sana hakkını helal et :)

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeş helel olsun
mahçubiyet olmaz dünya
sandığımız kadar büyük
değil belki bir gün benim işim düşer
sana

ErkanGuney.

ErkanGuney.

Üye
Şimdi yükledim telefona ve tam istediğim gibi ellerine sağlık arkadaşım. Web tarayıcısı yeni pencere olayı tam benlik :D Teşekkürler :)

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kulan kardeş

hunkaar

hunkaar

Üye
aşağı yukarı 10 gündür kullanıyorum şarj, çekim gücü konusunda diğer kullandığım cfw lerden oldukça iyi diyebilirim; eğer vodafone yakınlara biryere bir baz istasyonu daha kurmadıysa çekim gerçekten farketmiş...sadece ufak tefek arayüzle ilgili problemlere rastladım bunun dışında diğer birçok cfw de rastladığım tutarsızlıklar reset atma, programdan çıkma vs. şimdiye kadar hiç olmadı inşallah temayla ilgili sorunları da bir güncellemeyle çözerseniz mediafira da upload etmeyi unutmayın :) , iyi çalışmalar...

Üst Alt