5800 v51.0.006 İstediğiniz Product Code'a Göre Orjinal Firmwareler

Sponsorlu Bağlantılar

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
5800 v51.0.006 İstediğiniz Product Code'a Göre Orjinal Firmwareler
Bildiğimiz gibi v51.0.006 versiyonunu telefondan veya Nokia Software Updater ile güncelleyemiyoruz. Ben burdan temel firmwarelere vereceğim. Verdiklerim dışında farklı product code'lara sahip cihazı olan arkadaşlar burdan product codelerini yazarlarsa onlarıda hazırlayıp upload edebilirm.

v51.0.006 - 0559083 Euro2 Turkey RED

v51.0.006 - 0559373 Euro2 Turkey BLUE

v51.0.006 - 0573741 Euro 2 Turkey Black

v51.0.006 - 0587676 Euro2-Turkey Navi

v51.0.006 - 0591785 EURO2 GUN and BLACK TURKEY

v51.0.006 - 0559066 Euro2 RED & 0579269 Country Variant Turkey TR Red V2 - MR

v51.0.006 - 0559372 Euro2 BLUE & 0579270 Country Variant Turkey TR Blue V2 - MR

RAR ŞİFRELERİ:
MegaloManiaX-MaxiCep

Product Code'nuza göre yukardan Orjinal FWleri indirdikten sonra. Klasörün içindeki dosyaları (Dikkat klasörle birlikte değil. İçindeki dosyaları)

"C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356\"

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356\

içine atın. Klasörler yoksa kendiniz oluşturun. Gerisi bildiğimiz JAF ile yükleme. JAF'ı burda anlatmayacağım forumda zaten birçok konuda mevcut.

DİKKAT: Bu FW'ler Orjinal FWlerdir. Eğer Hackli FW istiyorsanız borbey arkadaşımızın hazırlamış olduğu rofs2 dosyasını alttaki linkten indirip yukarda indirdiğiniz orjinal FWdeki rofs2 dosyası ile değiştirin.

v51.0.006 - RM-356_51.0.006_prd.rofs2(Hackli- Tüm 5800'lara Uyumlu)

Yukarıdakilerden Farklı Bir Product Code'a Sahipseniz Burdan Yazın. En Kısa Sürede Upload Edilecektir.

KONUYU BEĞENDİYSENİZ VE SİZİN İÇİN YARARLI OLDUYSA LÜTFEN TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYINIZ.

• Beğen
Tepkiler: zefir, pro8181, makinamakina ve 27 diğerleri

volkan1497

volkan1497

Üye
teşekkürler....

banque

Üye
hackledikten sonra sertifika sorunu olmayacak değil mi ?

tlgcn38

tlgcn38

Üye
Bu hiç türkiyeye gelmeyecekmiki bu kadar zahmete giriyoruz? bikaç gün beklememek içinmi yoksa arkadaşlar? Türkiyeye gelirse ben beklemeyi düşünüyorum..

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye için versiyonlar mevcut ama galiba yayınlamasını bilerek geç yapıyorlar. Konudaki product code'lar dışında farklı bir koda sahip olan arkadaşlar Product Code'larını yazarlarsa burdan upload edebilirm.

İyi Forumlar

banque

Üye
Türkiye için versiyonlar mevcut ama galiba yayınlamasını bilerek geç yapıyorlar. Konudaki product code'lar dışında farklı bir koda sahip olan arkadaşlar Product Code'larını yazarlarsa burdan upload edebilirm.

İyi Forumlar

Yukarıdaki ilk black ile denedim olmadı product codeyi nasıl öğrenebilirim ?

Dream0ver

Üye
kardeş 0579269 benim upload eder misin

mertstar15

mertstar15

Üye
emeğine sağlık arkadaşım da navifirmde çıkmadımı yazılım daha ?

Davulbaz

Davulbaz

Üye
an itibariyle yok.

osnakli

osnakli

Üye
edit...

The Lich King

The Lich King

Üye
kardeş benimki de 0579269 RED uploadlarsan sevinirim bir sorum olacak hackleyince garanti bitiyormu?

mıttık

Üye
Phoneix programına hiç gerek yok telefonun pilini kaldırın imei numarasının hemen altında yazıyor.

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
kardeş 0579269 benim upload eder misin

kardeş benimki de 0579269 RED uploadlarsan sevinirim bir sorum olacak hackleyince garanti bitiyormu?

v51.0.006 - 0559066 Euro2 RED
v51.0.006 - 0579269 Country Variant Turkey TR Red V2 - MR

İlk Sayfaya Upload Edilmiştir.

Garantisine birşey olmaz. Çünkü sana orjinal firmwareyi veriyorum. Hacklemek için değiştirdiğin rofs2 dosyası zaten bütün tellerde aynı olduğu için oda herhangi bir sorun teşkil etmez

The Lich King

The Lich King

Üye
çok saol emeğine sağlık heme yüklüyorum fwyi

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullan. Özellikle 0925769 Product Code'a sahip tellerin düzgün çalışması için Orjinal Fwsi yada Euro 2 Red Fwsinden başka Fw yüklememelerini öneriyorum. Çoğu model diğer Fwler ile uyumlu çalışırken bu model neredeyse hepsiyle uyumsuzdur.

mpalaz87

Üye
acaba ne gibi yenilikler var bilen var mı

bir de product code promlemi olan arkadaşlar için product code u değiştirilebilen bi program vardı ben onu kullanmıştım hiç sorun olmadı tavsiye ederim

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
acaba ne gibi yenilikler var bilen var mı

bir de product code promlemi olan arkadaşlar için product code u değiştirilebilen bi program vardı ben onu kullanmıştım hiç sorun olmadı tavsiye ederim

1.Mail for Exchange güçlendirmesi
2.Video aramalarındaki düzeltmeler
3.Web Browserdaki düzeltmeler
4.Performans iyileştirmeleri

Dediğiniz Program Phoenix. Ancak Bizim İsteğimiz Sadece Hack İse En İyisi Orjinal Firmware + RomPatcher+. Uyumsuzluk ve Hata Gibi Sorunumuz Olmamış Oluyor. Bu Yüzden Bu Başlığı Açtım. Eğer Sadece Telefonumuzu Hacklemek İçin Firmware Yüklüyorsak Bu Firmware Orjinal Olsun Ki Telefonumuz Düzenli Çalışşsın. Başka FW'ler İle Çalışan Teller Yok Mu Var Ama Sorun Çıkaranlarda Var. Onlarıda Göz Önünde Bulundurmalıyız.

code: 0579270

--------------- Ekleme ---------------

mavi eline sağlık kolay gesin

v51.0.006 - 0559372 Euro2 BLUE
v51.0.006 - 0579270 Country Variant Turkey TR Blue V2 - MR

İlk Sayfadan İndirebilirsiniz..

Üst Alt