5800 v50 Hackli Modifiye Yazılımı 07.07.2010 by Haydar **/GÜNCELLENDİ\ SAMSUNG WİDGET EV TEMALI FW**

Sponsorlu Bağlantılar

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye
Samsung Widget Sorunlu Telefon Flash İşlemi Bittikden Sonra Açılmıyor, Sizlerdede Öylemi Acaba ?

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye
Versiyon 51 Güncellemesi Mevcut Birkaç Firmware'dede Böyle Yaptı V51 Atınca Tekrar Düzeliyor.

karakorsan24

Üye
Versiyon 51 Güncellemesi Mevcut Birkaç Firmware'dede Böyle Yaptı V51 Atınca Tekrar Düzeliyor.

:) v51 den v50 ye düşüremessin izin vermiyo bunu bende yaşadım oyuzden bunun yeni versiyonunu bekliyorum ama çıkmadı :)

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye
Anladım Teşekkür Ederim.

haydar_ecevit

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaslar hala eve donmedim sizlere yardimci olamiyorm 51versiyonda cikmis artik gelince guncellerm gorusmek uzere

emreilhans

emreilhans

Üye
tşkrr

honeygunner

Üye
kardes herseyı adım adım yaptım sorunsuz sekılde ama hafıza kartındakı rehberım mzgm vs. onlar nasıl gıttı ya :(

henes_42

henes_42

Üye
kardes herseyı adım adım yaptım sorunsuz sekılde ama hafıza kartındakı rehberım mzgm vs. onlar nasıl gıttı ya :(
kardeş sen önce v51 yükledikten sonra bu v50 yi mi yükledin, versiyon yükselttikten sonra geri dönüş yapmayın, sonra telefonunuzda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. v51 yükleyin inşaallah sorununuz çözülecektir

honeygunner

Üye
kardeş sen önce v51 yükledikten sonra bu v50 yi mi yükledin, versiyon yükselttikten sonra geri dönüş yapmayın, sonra telefonunuzda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. v51 yükleyin inşaallah sorununuz çözülecektir
tmm kardes hafıza kartı rehber felan qeldi ama suan telefon ıng. turkce seceneklerde yok dil secımınde onu nasıl yapıcam

mevlana_törunu

Üye
:P::bilmmhaydar

ihsankulaksiz

ihsankulaksiz

Üye
Merhaba kardeşim benim tek sorunum: Kulaklığı taktığım zaman müzik çalardan çıkınca kulaklığın tuşları çalışmıyor bunu düzeltebilecek bi yöntem var mı acaba,
bir de ev ekranı temasına müzik çaları eklediğim zaman (direk ev ekranından müzik çaları kontrol etmek için) telefon takılıyor, play butonuna basıyorum fakat kitleniyor telefon. Bunların çözümü var mıdır acaba

uydu

uydu

Üye
ekran görüntüsü ekleyebilir misin?

Oglcn554

Oglcn554

Üye
kiliti kapatıp açtıktan sonra ışıklar daha yanmıyo yardımm!

tayfun_guler

Üye
Link Nerede Arkadaşlar .. ???

iSouLLeSs

Üye
linkler calısmıyor + v51 e göre yapsanız olmazmı teşekkürler.

mardok

mardok

Üye
teşekkürler

ihsankulaksiz

ihsankulaksiz

Üye
s.a kardeşim bu 5800 hack modifiye işlemini yaptım ama geri fabrika ayarına çevirmek istiyorum onu nasıl yapacagım,
yani modifiye olayını geri almam lazım bulamadım da
mesajın linkini [email protected] a atarmsın
şimdiden teşekür ediyorum.
ya da kaçıncı sayfada onu buraya yazarmısın

kardeş sen biliyor musun nasıl geri alınabildiğini,
haydar_ecevit sanırım 3 aydır foruma girmiyor da :D.

Üst Alt