5800 v50 Hackli Modifiye Yazılımı 07.07.2010 by Haydar **/GÜNCELLENDİ\ SAMSUNG WİDGET EV TEMALI FW**

Sponsorlu Bağlantılar

huzun34

Üye
evet telefonunu hacklemiş oluyorsun, ancak tüm programları yükleyebilmen için telefonunda, menü = araçlar = rompatcher açıyorsun
Install Server RP +
Open4All RP +

bu ikisine tıklıyorsun ve başlarındaki yuvarlak simgeyi yeşil yapıyorsun, sonra exit deyip çıkıyorsun. bu iki dosyayı bu şekilde aktif ettikten sonra istediğin yazılımı atabilirsin, sertifikaya gerek yoktur. ayrıca bir ipucu, bu iki dosyayı telefonu her açtığında yeşil yapmak için uğraşmayayım diyorsan, aynı yeri aç, dosya adına bir tık yap ve aşağıda options'tan Add to auto yu klikle, böylelikle telefonu her kapatıp açtığında otomatik olarak aktif olacaklardır, sende istediğin yazılımı yükleyebileceksin.

modifiyen hayırlı olsun

tşk.ederim hersey için ama benim telefonumda menüde araçlar kısmı yok ayaRLAR var ordada aracları yada bu rompatcher i bulamadım telde arattım ama gene bulamadım rompatcheri telefon 5800xm benmi hata yapıyorum yoksa bi karışıklıkmı oldu:bilmm

henes_42

henes_42

Üye
tşk.ederim hersey için ama benim telefonumda menüde araçlar kısmı yok ayaRLAR var ordada aracları yada bu rompatcher i bulamadım telde arattım ama gene bulamadım rompatcheri telefon 5800xm benmi hata yapıyorum yoksa bi karışıklıkmı oldu:bilmm

hafıza kartına bak kardeş, patches diye bi klasör varmı yokmu? şayet yok ise hafıza kartını biçimlendir ve telefonu yeniden başlat. aynı sorunu ben 2. telefonda yaşamıştım ve hafıza kartını biçimlendirip yeniden başlatınca modifiye otomatik olarak dediğim patches klasörünü oluşturdu, menü de de araçlar klasörünü oluşturdu ve patch dosyaları oradaydı. sorun yaşamaya devam edersen yine yazarsan yardımcı olmaya çalışırız, iyi geceler

huzun34

Üye
hafıza kartına bak kardeş, patches diye bi klasör varmı yokmu? şayet yok ise hafıza kartını biçimlendir ve telefonu yeniden başlat. aynı sorunu ben 2. telefonda yaşamıştım ve hafıza kartını biçimlendirip yeniden başlatınca modifiye otomatik olarak dediğim patches klasörünü oluşturdu, menü de de araçlar klasörünü oluşturdu ve patch dosyaları oradaydı. sorun yaşamaya devam edersen yine yazarsan yardımcı olmaya çalışırız, iyi geceler
kardeş hafıza kartını biçimlendirdim teli yeniden baslattım menu de ayarlar kısmı yine cıkmadı yeniden yendien baslattım gene çıkmadı hiçbişey olmuyor yani hafıza kartım bomboş acaba benmi hata yapıyorum...

henes_42

henes_42

Üye
kardeş hafıza kartını biçimlendirdim teli yeniden baslattım menu de ayarlar kısmı yine cıkmadı yeniden yendien baslattım gene çıkmadı hiçbişey olmuyor yani hafıza kartım bomboş acaba benmi hata yapıyorum...

kardeş bilemiycem, ancak 5800 lar için sürüm yükseltilmesi yapıldı v51.e çıkartıldı. sitede modifiyeli yazılımlar var. ben

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...atsu-8-tr-hs-mod-hack-cfw-v2-auto-383147.html

bunu yükledim ve iki gündür sorunsuz. dokunmatikte ve liste kaydırmada sanki daha güzel gibi geldi.bunu denemeni öneririm.

karakorsan24

Üye
bunun v51 için olanı nezaman çıkıcak

AllEyesQnMe

Üye
Samsung Temalı olan ROM u kullandım. Fakat senin yazdıklarının çogusu olmadı telefonda yani tus kilidi titreşimi ve lambalar hala aktif. Conversation yok. ROM Patcher yok. Ayrıca benim bi sorunumda şu:

Samsung teması çok güzel. çok pratik olmuş Ellerine sağlık. Ama Müzik çalarda müzik çalarken Telefonun yanında bulunan ses açma/kapama tuşunu kullandıgımda sesi kontrol edemiyorum. Sanki bir flash dosyasının sesi ile oynar gibi oluyo. Müziğin sesini açmak için müzik çalara girip elimle ekrandan dokunarak açmak zorunda kalıyorum.

Conversation, Telefonumun Hack olmaması ve Bahsettiğim sorun dısında herşey başarılı ve harika. Kasma çok az. Ellerine sağlık.

fenerlicelal01

Üye
bende de rompatche tıklıyorum tekrar araclar menüsüne donuyo h. kart takılı

cemilcelik

Üye
qwqeweqwqweqqweqwee

fenerlicelal01

Üye
müzik actıgımda sistem hatası dedi müzik calmadı kapatım actım teli düzeldi şimdilik rompatchleride kendim yaptım

omeru47

omeru47

Üye
telefonum açılmıyor çöktü yani anlıcan daha sonra yeni sürümü yükledim oldu kardeş senin verdiğin hackleme yönteminin doğru olduğuna emin misin

henes_42

henes_42

Üye
telefonum açılmıyor kardeşim sen nasıl bir hackleme yöntemi vermişsin öle telefon çöktü yani bilip bilmeden paylaşıp duruyorsunuz anlamıyorum ki

--------------- Ekleme ---------------

ulan varya ne diyimki ben

--------------- Ekleme ---------------

ulan varya ne diyimki ben

öncelikle geçmiş olsun, ancak arkadaşım bakarsanız kaç tane yükleme yapılmış ve sorun yaşanmamış kendimde 2 tane telefonuma (5800) yükleme yaptım ve sorun yaşamadım, mutlaka arada gözden kaçan veya atlanan bir yer vardır, size tavsiyem 5800 için yeni çıkan versiyon v51 modifiyeleri var forumda. onlara bakarsanız performans yönünde iyileştirmeleri göreceksiniz. telefonda rm-356 yüklediğiniz dosyayı tekrar çalıştırıp remove yapın ve v51 için gerekli dosyaları indirip yükleyin. ancak v50 için indirip kurduğunuz rm-356 dosyasını çalıştırıp mutlaka remove yapmanız gerekir, aksi takdirde v50 dosyaları kalmış olur, bu da sıkıntı yapar.

AllEyesQnMe

Üye
öncelikle geçmiş olsun, ancak arkadaşım bakarsanız kaç tane yükleme yapılmış ve sorun yaşanmamış kendimde 2 tane telefonuma (5800) yükleme yaptım ve sorun yaşamadım, mutlaka arada gözden kaçan veya atlanan bir yer vardır, size tavsiyem 5800 için yeni çıkan versiyon v51 modifiyeleri var forumda. onlara bakarsanız performans yönünde iyileştirmeleri göreceksiniz. telefonda rm-356 yüklediğiniz dosyayı tekrar çalıştırıp remove yapın ve v51 için gerekli dosyaları indirip yükleyin. ancak v50 için indirip kurduğunuz rm-356 dosyasını çalıştırıp mutlaka remove yapmanız gerekir, aksi takdirde v50 dosyaları kalmış olur, bu da sıkıntı yapar.

benim soruma da cevap ver. Bi önceki linkte

henes_42

henes_42

Üye
Samsung Temalı olan ROM u kullandım. Fakat senin yazdıklarının çogusu olmadı telefonda yani tus kilidi titreşimi ve lambalar hala aktif. Conversation yok. ROM Patcher yok. Ayrıca benim bi sorunumda şu:

Samsung teması çok güzel. çok pratik olmuş Ellerine sağlık. Ama Müzik çalarda müzik çalarken Telefonun yanında bulunan ses açma/kapama tuşunu kullandıgımda sesi kontrol edemiyorum. Sanki bir flash dosyasının sesi ile oynar gibi oluyo. Müziğin sesini açmak için müzik çalara girip elimle ekrandan dokunarak açmak zorunda kalıyorum.

Conversation, Telefonumun Hack olmaması ve Bahsettiğim sorun dısında herşey başarılı ve harika. Kasma çok az. Ellerine sağlık.

benim soruma da cevap ver. Bi önceki linkte

sizin sorunuzada cevap vereyim öylemi? aziz mübarek ramazan günü sertleşmeye hiç gerek yok deyip üslubunuza değinmeyeceğim bile. sadece tek sözüm lütfen nezaketi elden bırakmayalım. ne sitede moderatörüm, ne de bu sayfayı açan haydar ecevit'i tanırım. sadece insanlara yardım etmek için müsaitsem bakıp cevap vermeye çalışıyorum, size önerim ise;

bu sorunuza cevap aramak yerine, yeni versiyon çıktı, forumda mevcut, v51. daha performanslı çalışıyor, bunu hissedeceksiniz. nerede mi var sitede, buyrun linkleri :

1- http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...l-omnia-hs-format-hack-mod-jaf-46-370581.html (bu sayfayı açın fatih arkadaşımız yeni bir modifiye için çalışıyor ve bir aksikilk olmaz ise p.tesi verebileceğini söylemişti.)

2- http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...da-orange-oratsu-9hs-mod-hack-cfw-383147.html

3- http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...2010-hiz-sadelik-hack-modifiye-fw-385753.html

hangisinimi yüklemelisiniz, yorumları inceleyin siz karar verin

karakorsan24

Üye
şu hack dosyalarını kötülemeyi kesin ben kaçtane hack denedim en iyisi buydu bu arada o açamayan arkadaşlar v51 re yükseltip v50 ye düşürdüyseniz öyle olur lütfen şu fw yi kötülemeyi kesin aryrıca konu sahibi artık v51 için olanı yaparsa hiç fena olmayacak

fenerlicelal01

Üye
hızlı ve güzel olmus ama ev ekranındaki akvaryumu yapamadım bi türlü

omeru47

omeru47

Üye
kardes yeni sürümü yukledim bende ole oldu

guild_m@ster

Üye
5230 da çalışırmı bu işlemler

omeru47

omeru47

Üye
ben eski surumde hacklemeye calistim,hackleme bittigi zaman telefonun ekraraninda biseyler olmaya basladi telefon bidaha acilmadi ne yaptiysam isik falan da yanmiyordu sonra yeni surumu yukleyince eski haline dondu

calienta

Üye
bu yazılımın .fpsx dosyasının adı nedir acaba? bu yazılımın dosyaları üzerinden başka bir yazılım atmaya çalışıyorum da..

Üst Alt