5800^Symbian Evols Fp1 [01.10.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

nefrt

nefrt

Üye

Hakan bu Symbian Belle Fp6 da yaptığın media barı bunada yapsan. Bunun aynısını bu Fw de eklesen. Mesaj yazarken bunuda yapsan. Mesaj yazısı kalksa falan. Ofw de bu mod var mı. Accel Switchi de, BT Switchide gömsen. Süper olur ya. Artık Ofw kullanmak istiyorum. Şarj durumu ve T9 daha ii. Özelden göndersen. Telefon artık ço yavaş duruma geldi. Lütfen yardım eder misin

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
evet çalışır. ismini googlede tarat belki başka sitelerde bulursun

Hakan bu Symbian Belle Fp6 da yaptığın media barı bunada yapsan. Bunun aynısını bu Fw de eklesen. Mesaj yazarken bunuda yapsan. Mesaj yazısı kalksa falan. Ofw de bu mod var mı. Accel Switchi de, BT Switchide gömsen. Süper olur ya. Artık Ofw kullanmak istiyorum. Şarj durumu ve T9 daha ii. Özelden göndersen. Telefon artık ço yavaş duruma geldi. Lütfen yardım eder misin
Artık v5 ve S^3 le herhangi bir çalışma yapmıyorum. Lakin Nokia güncelleme çıkarana kadar

nefrt

nefrt

Üye
Şu media barın modunu versen bari

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Şu media barın modunu versen bari
daha öncedende söyledim burası mod isteme konusu değil. gerekli modları paylaşıyorum zaten ve o media bar mod olarak değil elle yapıyorsun... kabuk temayı düzenlemen gerek...

nefrt

nefrt

Üye
Peki kabuk tema hangi programda düzeltiliyor

beatboxqwe

Üye
Sağ ol abi ofw olarak da iyi is çıkarmışsın

ismail

ismail

Üye
abi güzelde bende bu hatalar oldu :)
1) wifiye bağlanmada sorun wifi ekranında takılı kalma.
2) hatsız moda aldığımda yeniden genel tercihine dönmekte zorlanma

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
abi güzelde bende bu hatalar oldu :)
1) wifiye bağlanmada sorun wifi ekranında takılı kalma.
2) hatsız moda aldığımda yeniden genel tercihine dönmekte zorlanma
hard format atıp hafıza kartını biçimlendirdinmi?

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
hard atıp hafıza kartındaki private gibi klosörleri silmiştim abi :)yani sadece dosya bulunana images video other kalmıştı.
neyse abi sorun değil çünkü az önce senin üst konundakini attım onda sorun yok :)
bide bunda dün gece denediğimde hatsız modda wifiye girmiyordu.

beatboxqwe

Üye
Abi küçük qwerty klavye var mı

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hard atıp hafıza kartındaki private gibi klosörleri silmiştim abi :)yani sadece dosya bulunana images video other kalmıştı.
neyse abi sorun değil çünkü az önce senin üst konundakini attım onda sorun yok :)
bide bunda dün gece denediğimde hatsız modda wifiye girmiyordu.
Anladım. Wifi problemi olmaması gerek şuana kadar söyleyen olmadı var diye. yine senden oluşan bir hata var galiba
Abi küçük qwerty klavye var mı
Var kardeşim

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

beatboxqwe

Üye
abi opera minide boyle oluyor bunun icin ne yapicam

beatboxqwe

Üye
Yok abi metin sigdirmayi kapattim yine ayni fontu da degistirdim yine fark etmedi

beatboxqwe

Üye
Abi şimdi tekrar hard format attım hafıza kartı biçimlendirdim tekrar yükledim yine aynı

beatboxqwe

Üye
Yok abi google twitter face maxicep heryerde ayni

Üst Alt