5800 Mp4 Video izleme yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Cutetube Symbian 3 uygulaması 5800 s60v5 işletim sistemine sahiptir. O program çalışmaz smartmovie ve converteri 5800'a yeter de artar bile. Videoları çevirip atıcaksın telefona işte convertarı kullanarak.

4705163

Üye
hepinize teşekkürler şimdi anladım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Symbian Belle Fp2 Uygulama Arşivi 220 Adet Uygulama Arşivi
Symbian Belle Fp2 Uygulama Arşivi 220 Adet Uygulama Arşivi Zamanın Varsa İçinde 2 Tane Vardı Ama Uyum Sağlarmı Bilmem.Birisi Star dida Diğeride Smarttı SanırıM Ben ONları Kullanıyordum

Kardeşim bu programlar 5800'da çalışmaz. 5800'ın işletim sistemi S60V5'tir. N8 ve sonradan çıkan 808 vb. telefonlarda Symbian 3 işletim sistemi vardır. İksi de birbirinden tamamen farklı sistemlerdir.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kardeşim bu programlar 5800'da çalışmaz. 5800'ın işletim sistemi S60V5'tir. N8 ve sonradan çıkan 808 vb. telefonlarda Symbian 3 işletim sistemi vardır. İksi de birbirinden tamamen farklı sistemlerdir.
Bazıları Çalışabilir

Cadillac34

Üye
Uygulamaların içinde S60v5 yazıyorsa ve uyumlu ise çalışır.

lazye

lazye

Üye
kardeşim bazı uygulmalar çalışabilir ama telefonda uc playerden başka bir program yalandan arama yok bende çok bakmıştım benim eski telefonum 5800 dı size tavsiyem yakın zamanda başka bir cihaz almanız kısa vadede ise pcden converter yardımıyla telefon atarsanız izleyebilirsiniz ayrıca gerekli ayarları yaparsanız çok net bir görüntü elde edeceğinizden şüpheniz olmasın :)

Porti45

Üye
Ücretsiz Format Factory kurup videoyu programın içine atınca "Mobile Aygıt" seçin Ayarlardan "MP4 640x360 MPEG4" seçip tamam deyip başla ya tıklayın sonta telfona atın 5800 da kendi oynatıcısıyla izliyorum 720p videoları...

...

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eskiden kullanıyordum ben bu programı çok güzel programdı.

Üst Alt