5800 işletim sistemi değiştirilebilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Reexecution

Reexecution

Üye
tamam bootloader'ı geçtikte nokia driverler'ı ücretsiz dağıtmıyorki ?
5800 ın en basitinden ekran driver'ı yokki sonra yok efendim android 1.6 attık neden siyah ekran
**herşeyden önce ram bi 160 mb olması lazım ve gpu,cpu derken ohoo.. :islik

theeternal

theeternal

Üye
:D yapamassın ama oturup belki yazabilirsin kendin bilgisayardan ama oylede telefonu bozarsın :)

ARGEMAN

ARGEMAN

Üye
Bence Teoride Mümkün ama stabil çalışmaz ve telefon çökebilir tahminim ...

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
yav bırak 5800 ı git bitane n900 yada n9 al bildiğim kadarıyla onlarda değiştiriliyordu

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
zaten ramin en az 100 mb ını android kullanıyor s60v5 lerde 120 mb ram var

Baysan17

Üye
androide geçin arkadaşlar 400e bulursunuz ikinci el performanslı bi telefon artk ugraşmayn s60v5 le

fenasi71

Üye
evet tam bilmiyorum ama değiştirilirse eşeği hipodramda yarışa çıkarmak gibi bişey olur

leonardo08

leonardo08

Üye
symbian linux tabanlı değil boşuna uğraşmayın

Bozkurt Mhp

Üye
Android 1.6 100mb den fazla Ram yiyor hayaller aleminde yaşamayın 5230 kullanıyorum bu orjinal FW bile felç artk bi android alcam

MRT C.

MRT C.

Üye
1.1Astro9 Şubat 2009
1.2Bender ?
1.5Cupcake bunlar olur gibi me geliyor bir denemeyi düşünüyorum nereden bula bilirim yazılımı bilgisi olan

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
teknolojide imkansız diye birşey yoktur :)

bertab

Üye
kardeşlerm ben kırarım symbian ı ama değmez uğraşmaya sizde boşverin napcnz android i telefona whatsapp yükleniyo arama yapılıo mesaj atıyo müzik desen var tmm işte ne uğraşıonuz bende aldığma pişmanım ama o zamanın en iyi telefonu buydu android i uygulama için istiyosanız telefon kendi uygulamalarını zor acıo ben şimdi kırsam android yüklicek iddasına girerim galeri müzik mesaj ayni anda açilsa telefon restart atcak çok istiyosanız gdn yeni tel alın

Silinen Üye 2469111

Kapalı Hesap
uzattınız :D

Üst Alt