5800 işletim sistemi değiştirilebilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

alperdumn

Üye
    Konu Sahibi
5800 işletim sistemi değiştirilebilir mi?
Yaklaşık 2 buçuk aydır araştırıyorum. Arkadaşlar nokia 5800 Xm işletim sistemi değiştirilebiliyor mu değiştirlemiyor mu? Mesela Android kurulamaz mı? Olursa kasar mı? Bir bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

jetblacklife27

Üye
konu açmadan önce forumda bir aratsan diyorum ?

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
bootloader sorun yaratıyor :S

_RYUK_

_RYUK_

Üye
şuan işletim sistemi değiştirilmez.Sadece var olan işletim sistemi üzerinde modifikasyon yapılabilir.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
S60v5 sistemi değiştirilemez.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yok öyle bir dünya

kaankara16

kaankara16

Üye
fazla yüklenmeyin beyler :D adamın hayalleri yıkıldı zaten . :D

• Beğen
Tepkiler: hacı1992 ve zepkynear

veysel001905

Üye
ya 2 aydır boşuna uğraşmışsın kardeşim hanyy

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
MS DOS u kasmadan çalıştırabilir belki :hmmm
tabii botloader kırılırsa... :ehe

alperdumn

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah arkadaşlar kurtardınız sıkıntımdan beni :D

xxnusret

Üye
degiştirilmez

Knight43

Knight43

Üye
aynen dediği gibi modifikasyon yaparsın sadece.android,msdos yada windows kurulamaz.anca emülatörle ayrıyeten çalışır denedim çünkü windows 3.1i.bide ben şuna inanıyorum.s60v5 yerine s60v3 kurulabilir belki sonuçta symbian :)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
aynen dediği gibi modifikasyon yaparsın sadece.android,msdos yada windows kurulamaz.anca emülatörle ayrıyeten çalışır denedim çünkü windows 3.1i.bide ben şuna inanıyorum.s60v5 yerine s60v3 kurulabilir belki sonuçta symbian :)
Evet belki ama s60v5de aldığın performansı s60v3 de alamayabilirsin. :hmmm

1997ms2

Üye
bildigim kadar olmuyor ama ben 5800 almadan once sahibinden.com dan aldım orda 5800 satan adam android rom atmıs gosterıyordu guvenlık sıfresı falan hep yuvarlaktı aynen android gıbı sasırdıım

veysel001905

Üye
aslında nden olmasın ki sadece görsellik olsa yeter bana mesela menü ev ekranı filan android gibi oldu mu yeter yani çok bi şey beklemem ben

Üst Alt