5800 Için Istek Mod

Sponsorlu Bağlantılar

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
5800 Için Istek Mod
Bana bu resimdeki modlar lazım acil lütfen işlek linklerini vererdiniz

bu resimdeki modların her ikisi lazim lütfen bana yardımci olurdunuz...

silentattack

silentattack

Üye
birinci resimde istediğin modu anlamadım ama 2. de istediğin mod bu güle güle kullan

• Beğen
Tepkiler: faiq_axadov
faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
birinci resimde istediğin modu anlamadım ama 2. de istediğin mod bu güle güle kullan
teşekkür ederim kardeşim Allah razı olsun... birinci resimdeki istediyim mod 5800 in kendi numara aramak icin olan klavyesi ama C6 portlarinda oz kendi klavyesi olur bana ise bu lazim umarim beni anlamışsındır:ok2:

silentattack

silentattack

Üye
buyur ancak denemedim deneyip sonucu bildir :ok2:

• Beğen
silentattack

silentattack

Üye
kolay gelsin :)

• Beğen
silentattack

silentattack

Üye
ofw mi yapıyosun yoksa C6 port mu

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
vallah kardewim ben pek bilmem boyle iwleri aslinda ben 5800 in orijinal yamasini duzenlemek istedim ama onda rofs2 cok kucukdu el deymedim bildiyime gore orada core duzenliyolar onun kilidini aca biliyorum ama bu modlari ora atsam bilmiyorum yama caliwir ya yok
kardeşim bu dediyim modlarin hepisini buldum cok şukur ama senden bir ricamda olucak eger bula bilirsen sevinirim bana telefondaki uygulamalarin ismini deyişmek icin mod lazim gor bula bilirmisin ?? birde ekrana yana cevirdiyinde ikonlar tam ekran gorseniyo ya belle gibi bak o moduda ariyorum netde bulamiyorum bak gor bula bilirsen iyi olur kardeşim...

silentattack

silentattack

Üye
tamamdır yardımcı olabileceğim başka bişey olursa istemen yeter

• Beğen
faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır yardımcı olabileceğim başka bişey olursa istemen yeter
tewekkur ederim :)

kardeşim bu resimde gorduyun mesaj yazisini nasil sile bilirim ?? ben bildiyim kadari bunun icinde bir mod olmali c6 port icin...

silentattack

silentattack

Üye
buyur kardeşim

• Beğen
faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
buyur kardeşim
cok saol kardeşim ama bunu nasil yapicaz onu bilmiyorum... sen biliyomusun bi zahmet sozle anlatirdin bana ingiliscedi diye pek anlamadim ordakilari

silentattack

silentattack

Üye
rofs2 ye salla gitsin

silentattack

silentattack

Üye
içindeki resource klasörünü salla rofs2 ye :oke:

• Beğen
faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bende c6 portu rusca sen dediyin gibi etsem mesaj yazisi hakikaten silinecekmi ??? ben yinede deniyiyim belki alindi
maalesef silinmedi :(nihayet bunuda buldum kardeşim :) kaldi şimdi digerleri ya kaç gundu bir yamayi flashliya bilmiyorum bu modlarin yuzunden... kardeşim senden ricam bi o biri mevzularimada bakardin gor bildiyin ne var tok gelsin içinden... ya telefonsuz kalmak cok zor şimdi anladim bunu:maxicep:

Üst Alt