5800 express Music Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cakirkeyffarki

Üye
    Konu Sahibi
5800 express Music Oyunu
merhabalar arkadaşlar c5-03 telefona sahibim.5800daki sensörlü yarış oyununu arıyorum(global racing böyle bir şeydi).Forumda indirdim bir iki yerden ama telefonda hack olmadığı için sertifika süresi dolu yada geçersiz sertifika diyor.Hack yapmak istemiyorum bu oyunu nerden bulabilirim hacksiz?

beatboxqwe

Üye
Süresi geçmiş sertifika diyorsa telefonun tarihini geri al. Yine aynı hatayı alırsan tekrar geri al ama tarih yalış derse ileri al bu şekilde doğru tarihi bulucaksın.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
signed olan forumda mevcut olması lazım 'Global Race signed'olanı indir o hatayı almassın

-uninvited

-uninvited

Üye
oyun signed'tir dostum buradan İyi Forumlar...;)

cakirkeyffarki

Üye
    Konu Sahibi
Süresi geçmiş sertifika diyorsa telefonun tarihini geri al. Yine aynı hatayı alırsan tekrar geri al ama tarih yalış derse ileri al bu şekilde doğru tarihi bulucaksın.
teşekkürler deniyorum hemen

- - - Eklendi - - -

hocam linkte sıkıntı var galiba bu arada yeni üye olduğum için linkli mesajlara alıntıda yapamıyorum kusura bakmayın

- - - Eklendi - - -

signed olan forumda mevcut olması lazım 'Global Race signed'olanı indir o hatayı almassın
teşekkürler hocam bakıyorum foruma

-uninvited

-uninvited

Üye
nasıl linkte sorun olmaması lazım "INDIR" yazan linke tıkla siteye yönlendirecek ordan indir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...