[5800 CFW ]Symbian^Belle v 1.00 RM-356 v60.0.003[OzDeR]

Sponsorlu Bağlantılar

pitbull16

pitbull16

Üye
kardeşim cfw güzel olmuş ama arama ekranında kasmalar var gelen aramayı açmak için yeşil tuşa 3 4 kere basıyorum :D bide her hangi bir uyarıda ekran mavi oluyo bu çok önemli değil zaten ama bilgin olsun dedim başka bi sorun yok. kulaklık menüsünü iptal ettim zaten sevmiyorum onu :)

scellimx

Üye
e-posta'da sıkıntı var şimdilik ve aramalarda cevaplamalar azda olsa takılma yaşanıyor haricinde çok başarılı. ama aklımda hep şu ikinci ev ekranına kısayollar widgetler eklemek var çok şık dururdu... kısacası Nokia 701 görünümlü 5800 :) çok şey istiyormuyum ne? :)

x-scarface

x-scarface

Üye
aslında v2 ye rompatcher ve taskman qbi proqramları qömmesende isteqe bıraksan daha mı iyi olurdu? bu benim düşüncem tabi orası sana kalmış, bu arada qözler üstünde haberin olsun v2 yi bekliyoruz :)
birde fotoqraf düzenleme, ekran boyutunda kırpma vs qbi ôzellqi olan trial olmayan kasmayan bi proqram aradımda bulamadm önerin var m üstad?

MoDDeROzDeR

MoDDeROzDeR

Üye
    Konu Sahibi
v2 de duzenlemede mevcut. Duvar kagıdı seklinde kırpıp duvar kagıdı yapabilirsin.. V2 ÇOK YAKINDA :D (ama kapasite sorunu yasıyorum Alan yetmio :D) he bu arada sabit RAM miktarı 49.47 :D Görsellik super duvar kagıtları super Ekran alıntısı koyarım yakında.. ama bi kac problem var cozunce sunuma hazırr :D

----------Eklendi @ 22:28:41 ---------- Yazıldı @ 22:25:49 ----------

kardeşim cfw güzel olmuş ama arama ekranında kasmalar var gelen aramayı açmak için yeşil tuşa 3 4 kere basıyorum :D bide her hangi bir uyarıda ekran mavi oluyo bu çok önemli değil zaten ama bilgin olsun dedim başka bi sorun yok. kulaklık menüsünü iptal ettim zaten sevmiyorum onu :)
Tesekkr ederim.. mavi olması temadan :) kasmaları duzeltmeye calıstım olduda suan benim telde sorun yok. V2 de ins sorun olmıcak..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
ModderOzder, CFW çalışmalarında başarılar dilerim. Bu çalışmanı test edebilme imkanım yok, olsaydı fikir verebilirdim. Paylaşım için teşekkürler.

zihin12

Üye
Slm kardes bızde bu cfv yuklemek ıstıyoruzda bızde nokıa 5800 v60.0.003 surumlu bır telefon var bu telefona olurmu ve nasıl yukleyecegımızı bılmıyoruz bu konuda bıze guze vıdeolu veya yazılı cok acık bır sekılde anlatım lasım ılk defa yapcam ve neyın nasıl oldugunu bılmıyorum bu konuda bıze bır lınk verebılır veya hazırlayabılırmısın LÜTFEN......

ramazan_çimen

ramazan_çimen

Üye
yaa ben 5800 son belle indirdim maxi cepden ama nasıl kurulacağını bilmiyorum ve hiç bi yerde bulamadım lütfen resimli bi anlatım olursa sevinirim
:züü:

----------Eklendi @ 20:18:16 ---------- Yazıldı @ 20:17:33 ----------

son güncelleme v52

----------Eklendi @ 20:21:24 ---------- Yazıldı @ 20:18:16 ----------

5800 nasıl yükleyecez bilm,yorum lütfen resimli bi anlatım yapın kafayı bozacam :(

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
yaa ben 5800 son belle indirdim maxi cepden ama nasıl kurulacağını bilmiyorum ve hiç bi yerde bulamadım lütfen resimli bi anlatım olursa sevinirim
:züü:

----------Eklendi @ 20:18:16 ---------- Yazıldı @ 20:17:33 ----------

son güncelleme v52

----------Eklendi @ 20:21:24 ---------- Yazıldı @ 20:18:16 ----------

5800 nasıl yükleyecez bilm,yorum lütfen resimli bi anlatım yapın kafayı bozacam :(

Resimli bulamadım hemen ama bu videoyu örnek gösterebilirim.

Bende ilk zamanlarda hep bu videodan bakarak atmıştım formatı :)

karizma062

karizma062

Üye
walla super duruo ama yukleyım bakım bi şimdidern thanks :DDD

ramazan_çimen

ramazan_çimen

Üye
çok sağol pesimist allah razı olsun senden :D:aha:çok sevindim

x-scarface

x-scarface

Üye
üstad şafak kaç kaldı :)

TheraFlu

TheraFlu

Üye
Çok güzel gözüküyor ama ben önceden v60.0.003 versiyonlu cfw yükledim şimdi onun üstüne bunu yükleyebilirmiyim?

ramazan_çimen

ramazan_çimen

Üye
sağol allah senden razı olsun

MoDDeROzDeR

MoDDeROzDeR

Üye
    Konu Sahibi
Arayanın ısmını soyleme ve orjınal araba yarısını cıkardım rofs2 de yer kalmadı........

x-scarface

x-scarface

Üye
Arayanın ısmını soyleme ve orjınal araba yarısını cıkardım rofs2 de yer kalmadı........

üstad pek qerekli şeylerde deqildi zaten farkyapmaz bence,
birde bu v1 de polarbit oyunları haricinde ne java ne de sis oyunları calıştıramadm ben sorun ne acaba? javaruntime.2 ve QT vs. hepsi de yüklü
yani oyunlar açılıyor loadinq de belirlı bi yere kadar doluyor sonrası yok acılmıyor,

MoDDeROzDeR

MoDDeROzDeR

Üye
    Konu Sahibi
üstad pek qerekli şeylerde deqildi zaten farkyapmaz bence,
birde bu v1 de polarbit oyunları haricinde ne java ne de sis oyunları calıştıramadm ben sorun ne acaba? javaruntime.2 ve QT vs. hepsi de yüklü
yani oyunlar açılıyor loadinq de belirlı bi yere kadar doluyor sonrası yok acılmıyor,

Ben kullanıyorum sorun yok aslında. çozmeye calısırım ynede...

yavuz0011

Üye
bunu nasıl yüklücez direk telefona atıp mı yüklücez hepsini teker teker

Üst Alt