5800 96kbps sınırsız internetin hızını arttırmak ?

Sponsorlu Bağlantılar

harwired

Üye
    Konu Sahibi
5800 96kbps sınırsız internetin hızını arttırmak ?
öncelikle s.a

Başlıkta oldugu gbi sınırsız interneti 1gb aşımdan snra 96kbps düsen internet hızını arttırmak istiyorum.

Ben 5800 bluetooth ile modem olarak kulanıp pc aktarıyorum ve intrnet dowland mager kulanıorum 15-20kb arasında gidip geliyor. Bunu 2 katına çıkarmak mümkünmü acaba ?

omr bşr

Üye
operatörün sağladığı internet hızını geçemezsin ama telefonu pcye daha yakın tutarak, ve daa iyi çeken biryede kullanarak ufak bi hızlandırma yapabilirsin.

harwired

Üye
    Konu Sahibi
operatörün sağladığı internet hızını geçemezsin ama telefonu pcye daha yakın tutarak, ve daa iyi çeken biryede kullanarak ufak bi hızlandırma yapabilirsin.

Birdn fazla bağlantı noktası oluştrup ayrı ayrı programlarla aynı hızı kullanılabliormuş duyduguma göre ama nasıl olduğunu bilmiorm.
Örnk : idm de 1 dosya 96kbps hızla , real playerde 1 dosya 96kbps hızla indirmek

mehmet6291

Üye
joikuspot diye bir program var onu indir ve kur Bu program telefonu modem olarak kullanmanı saglıyor

kanarya55

kanarya55

Üye
telefonu pc ye usb ile bağla farkı gör kardeş bende 180 kıb 200 kıb çıkıyor :d

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hızlandıramazsın (Kesin Demiyorum Yükek Bir İhtimal) :ünlem:

Son düzenleme:
hikmet366

hikmet366

Üye
ben wifi ile 200 345 bazende1mb hızla iniyor

harwired

Üye
    Konu Sahibi
bütün mesajlar silinmiş ne anladım ben bu işten :S

hikmet366

hikmet366

Üye
ne yazdımıda hatırlamiom

murat.122a

murat.122a

Üye
5800 xm le hız artırılmaz sadece veri sıkıstırıcı kullanılarak zaman dan tasaruf yapılır

MaxWhell2

Üye
hiç bir şey yapamazsın baz istasyonu senin kimliğinden yapılan tüm işlemler için limit koyuyor.konu kilitlenmeli.

Fantastik20

Fantastik20

Üye
kardeş sınırsız interneti nasıl yapıyorsun hat ney

murat.122a

murat.122a

Üye
Birdn fazla bağlantı noktası oluştrup ayrı ayrı programlarla aynı hızı kullanılabliormuş duyduguma göre ama nasıl olduğunu bilmiorm.
Örnk : idm de 1 dosya 96kbps hızla , real playerde 1 dosya 96kbps hızla indirmek
Evet doğru
anlamayan sorsunArkadaslar hız artısı olmuyor buna bir açıklık getirelim sadece farklı bağlantılarla 2 veya 3 ayrı tarayıcıdan internete girince 96kbp bölünmüyor ve olustura bildiğin kadar her bağlantı hızı 12kb(96kbp) le veri tüketimi yapıyor vodafone nin gelen internet ayarlarının ismini değiştirince oluyor ama turkcell 2 bağlantıya anca izin veriyor tuıkcell wap ve turkcell internet ayarların ismini değistirince bağçanmıyor turkcell anca 2 farklı bağlantı yapma imkanı sunuyor avea da aynı turkcell gibi
Bunu yapmak için 5800xm telefonu olması yada nokiac503 .
Birtarayıcıdan (opera mini) internete girerken internet ayar seçenekleri gelir turkcel wap
turkcell İnternet
Turkcell wap ı seçtin girdin al arkapilana
İkinci tarayıcıdan (opera mobile) :gelen seçenek ten turkcell interneti seç bağlan alsana 2 farklı ayarla 2 ayrı bağlantı android li telefonlarda bunu yapamassınız onlar otamati ayarla bağlanırlar 2 tarayıcı ile arka pılana alarak bağlanır ama iki bağlantı aynıdır onlar yaptık olmadı derler 2 ye bölündü hız derler android kaç ayrı tarayıcıdan girersen hepsine örnek turkcell internet ayarıyla girer
Buda symbian isletim sistemli telefonlara has bir özellikandroid li arkadaslar ben bunun hakkında arastırdım symbian dısında yok ancak symbian da var inanın bu özellik android li cihazlarda olsa 10 ayrı bağlantıya kadar çıkar saniye de 120kb(960kbp) kadar veri çekerdik

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
ben en fazla 2 bağlantı yapıyorum pttcellde 10 bağlantı olur mu ki ?

murat.122a

murat.122a

Üye
hangi cihazla kullanıyon

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Nokia 5800 XpressMusic :cool

murat.122a

murat.122a

Üye
kardes 5800xm in hafızası ve ram ı az en fazla 3 bağlantıya kadar kaldırıyor
4 .bağlantıyı kurmaya çalışınca yetersiz disk deyip kapanıyor eğer ram ı 1gb bir telefo olsa 10 bağlantı kurulur5800xm denmi giriyon bu siteye simdi

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
evet her daim 5800 dan imzada yazmıyomu :)

Üst Alt