50 TL Altı Mikrofonlu Kulaklık Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
50 TL Altı Mikrofonlu Kulaklık Önerisi
Merhaba, bilgisayarda kullanmaya mikrofonlu kulaklık arıyorum ama 50 tl altı. Biliyorum o kadar iyi kulaklıklar olmaz ama olsun idarelik diyelim ne önerebilirsiniz?

arslan3332

arslan3332

Üye
Öneri olarak 50tl civarında ki kulaklıkları işini görecektir.

Son düzenleme:
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
arslan3332

arslan3332

Üye
Evet detaylarına bakarsan orada bütün özellikleri belirtiyor.Bu markanın farklı modelini yeğenim almışdı fiyat performans olarak güzel temiz kullanırsan işini rahat görür.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Evet detaylarına bakarsan orada bütün özellikleri belirtiyor.Bu markanın farklı modelini yeğenim almışdı fiyat performans olarak güzel temiz kullanırsan işini rahat görür.
Peki sağolun🙏🏻 Peki başka önerebileceğiniz var mı? Tek bitanesinde kalmak istemiyorum

arslan3332

arslan3332

Üye
Bu fiyatlar aralığında fiyat/performans açısından birtek bunu inceleyebildim başka öneride bulunmam yanlış olur ama resimde bulunan ucuz kulaklıklara yaklaşmamanı tavsiye ederim.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Bu fiyatlar aralığında fiyat/performans açısından birtek bunu inceleyebildim başka öneride bulunmam yanlış olur ama resimde bulunan ucuz kulaklıklara yaklaşmamanı tavsiye ederim.
Hocam ben bu hafta A 101 e gelecek olan 25 TL lik kulakliğı almayı düsündüm. Sizce?

arslan3332

arslan3332

Üye
Bundan 12 sene önce piranhanın küçük ekranlı müzik çalarlı kulaklığını almıştım bu yaşıma kadar onun gibi dağılan adi bir elektronik ürün daha görmedim ve o günden sonra tek bir tane bile üzerinde piranha yazan hiçbir ürün almadım. O kadar sene sonra birşeyler değişmişmidir bilemem ama kesinlikle kimseye bu markayı tavsiye etmem.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Bundan 12 sene önce piranhanın küçük ekranlı müzik çalarlı kulaklığını almıştım bu yaşıma kadar onun gibi dağılan adi bir elektronik ürün daha görmedim ve o günden sonra tek bir tane bile üzerinde piranha yazan hiçbir ürün almadım. O kadar sene sonra birşeyler değişmişmidir bilemem ama kesinlikle kimseye bu markayı tavsiye etmem.
Tamam hocam sağolun. İkna edebilirsem bizimkileri almayı düşünüyorum hadi hayırlısı😁

arslan3332

arslan3332

Üye
Rica ederim şimdiden iyi günlerde kullanmanı dilerim alırsan incelemeni buraya yaz başka almayı düşünen olursa onlarıda aydınlatmış olursun.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
50 ₺ altında Alabileceğiniz en iyi ürün olarak bunu öneririm.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
50 ₺ altında Alabileceğiniz en iyi ürün olarak bunu öneririm.

Hocam oyuncu kulaklığı gibi istiyorum ben. Yani kulaküstü deniliyor sanırım ondan

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Hocam oyuncu kulaklığı gibi istiyorum ben. Yani kulaküstü deniliyor sanırım ondan
50 ₺ altında Kaliteli bir Kulak üstü, Oyuncu kulaklığı bulamazsınız. Bütçeyi biraz daha artırmanız lazım.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
50 ₺ altında Kaliteli bir Kulak üstü, Oyuncu kulaklığı bulamazsınız. Bütçeyi biraz daha artırmanız lazım.
Biliyorum hocam belirttim zaten o kadar kaliteli olmaz diye. Sadece idare etsin yeter ya. Kulağı falan ağrıtmasın da