5 vakıtte ezan okuyan bır ıphone nız olsun ıstermısınız ..!!

Sponsorlu Bağlantılar

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
5 vakıtte ezan okuyan bır ıphone nız olsun ıstermısınız ..!!
5 VAKITTE EZAN OKUYAN BIR IPHONE NIZ OLSUN ISTERMISINIZ …….?

Ustelik telefonunuz sim kilit pozisyonunda olsa bile…5 vakit ezan okusun 1 vakit gun dogarken alarm versin…

1.IPRAY PRO 3.0.2 IPA yi appcake den indirin….

Resim

2.BACKROUNDER 2.95 appcake den indirin

Oncelikle ipray pro yu kurun daha sonar settingden bulundugunuz yere gore ayarlarinizi yapin….evet isin puf noktasi backround er den altta calisacak programinizi isaretleyin……ve programa gelip uzerinde iken home tusunabasili vaziyette iken enable yazisini gorun evet artik telefonmunuz kapaliykende vakitler gelince ezan okuyan bir iphoneniz olacak…..ayrica KIBLEYI de gosteren bir uygulama …

Gule gule kullanin……..

Resimler

Her vakitte ezan okuyacak….dakikasi dakikasina….gunes dogarkende alarmmm….

Nerde olursaniz olun 3gs ise teleofonunuz kibleyi hesaplasin ve oraya dogru namaza durum…..

Evet backraund ayarlarini mutlaka iyi yapin yoksa telefonunuz kapaliyken vakit geldiginde ezanin sesini duyamazsiniz …..uzulmeyin ….cok kolay yapin calisacak……

Tabi program kapatmak icin backround programini home tusuna basili tutarak kapamaniz yeterli…..

Tum arkadaslara hayirli kullanmalar……lutfen ayarlarinizi dogru yapi…

• Beğen
Tepkiler: asi3321, grafikermahmut, Revengeful ve 2 diğerleri

scrtfckr

scrtfckr

Üye
Sen bu programları bulmakla cok faydalı islere vesile oluyorsun. Takdir ediyorum seni bu konuda. Calısmalarının devamı dileyiyle. Kucuk bi ricamda olucak, yine bole cevsen programı Ikuran programı koymustun siteye. Acaba onun turkce versiyonunu bulabilirmisin? yada o programda turkce secenegide var mı?

kardiyalog

kardiyalog

Üye
program mevcuttu çoktan beri ama
bi türlü ezan vaktinde haber vermesiyle ilgili bişeyler yoktu
bu iyi olmuş
tşkler

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
Sen bu programları bulmakla cok faydalı islere vesile oluyorsun. Takdir ediyorum seni bu konuda. Calısmalarının devamı dileyiyle. Kucuk bi ricamda olucak, yine bole cevsen programı Ikuran programı koymustun siteye. Acaba onun turkce versiyonunu bulabilirmisin? yada o programda turkce secenegide var mı?

saol kardeşim iyi kullanımlar.. İCETELEM den bahsediyosun sanırım o program zaten türkçe kadeşim _?

scrtfckr

scrtfckr

Üye
Cristiano, İcetelem super. Sozler, Namaz tesbihatı, Risaler turkce. Kuran-ı Kerim sureleri arapca. Bunlarıda Turkce ye cevirebiliyomuyuz? icinde bi program mevcut mu?

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
hayır orjinal arapça yazısı kardeşim .. bi tek RİSALE var o türkçe..

scrtfckr

scrtfckr

Üye
Eyvll...

raus

Üye
tesekuurlerrrr

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
İyi kullanımlar dostlarım ...

kalbimin~sesi

Üye
selamlar hocam güzel bir program allah razı olsun yanlız birşey sormak istiyorum ben appcake cydiadamı mevcut ben cydiadan girdim appcake prog göremedim onu menage kısmından girip porgramı aratmamkmı lazım acaba appcake programını nasıl bulacağım cydiadan yardımcı olursanız sevinirim tşkler şimdiden

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
search den ara..

Baris2000

Üye
bir tesekurde bizden

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
eyw kardeşim.

kralgorem

Üye
tşk

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim vereceğim sourceyi ekle son sürüm olan İNSTALLİOUS u kur onun içinde hepsi mevcuttur.. ;)

apt.iguides.ru <<<---ekle ve içinden İNSTALLOUS son sürümü kur. iyi kullanımlar.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
güzel paylaşım :good:

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
iyi kullanımlar dostlarım.

depresifim

depresifim

Üye
çok güzel ekledim ama bi gün kullandım çünkü telefonun şarjını bitirio ve bataryası çok fazla ısınıyordu sanırım sürekli güncellenmesinden kaynaklanıyor program ezan saatlerini takiben çalıştığı için sürekli çalışır durumda pek tavsiye etmiyorum..

Üst Alt