5 Bin Tl ye kadar Ekran Kartı En iyi Laptop Önerisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
5 Bin Tl ye kadar Ekran Kartı En iyi Laptop Önerisi ?
Kısa süre içinde 5 bin tl ye kadar laptop almayı düşünüyorum yardımcı olabilecek var mı şuanki güncel piyasayı bilmiyorum.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
O fiyata alınabilecek tek seçeneğin bu olduğunu düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Tr_SERGEN bunu alırsan rahat 3 sene güncel kalır . 2666 mhz ram ssd vs ile müthiş .

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat sınırım 5.600 e kadar çıkarttım daha farklısı var mı sizce bi tık üstü

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Fiyat sınırım 5.600 e kadar çıkarttım daha farklısı var mı sizce bi tık üstü
Bu modelin daha iyisini site ile irtibata geçerek halledebilirsiniz, o markada eklemeler yapılabilmekte seçilen model için daha fazla ram ekran kartı işlemci harddisk gibi.

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
şu laptobu almam daha iyi olur mu işlemcisi i5 daha düşük sizin gösterdiğinizden ama ekran kartı daha iyi

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İ7 açık ara önde gözüküyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator

1060 olanı almalısın .

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
şu laptobu almam daha iyi olur mu işlemcisi i5 daha düşük sizin gösterdiğinizden ama ekran kartı daha iyi
Niye site ile iletişime geçmek istemiyorsunuz :)
İstediğiniz şekilde seçim yapabilme imkanınız var eğer hala devam ediyorlarsa siz mesela I7 istersiniz GT1050 istersiniz ona göre fiyat çıkar :)
Önemli olan yapmak istediğiniz iş için test(benchmark) gözden geçirip şunlar şunlar olmalı diyebilmelisiniz, yada ilk verdiğim linktekini de direk alıp kullanabilirseniz de herhangi bir sorun çıkartacağını düşünmüyorum ama mutlaka ve mutlaka site ile iletişime geçerek aklınızdakileri açık şekilde sorabilirseniz çok daha fazla yardımcı olacaklardır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt