450w anfi yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B16

B16

Üye
    Konu Sahibi
450w anfi yardım
ARKADAŞLAR BENDE GOLDMASTER 5+1 SİNEMA SİSTEMİ VAR SIFIR DAHA ANFİSİNİ DENERKEN SATILAN MAĞAZADA TERS BAĞLAMA SONUCU ELEMAN ÇIKIŞLARI YAKTI VE BAŞKA ANFİ OLMADIĞINDAN BEN SADECE HOPARLÖRLERİNİ ALMAK ZORUNDA KALDIM MAĞAZA YENİ AÇILDIĞI İÇİN İNDİRİM VARDI O YÜZDEN HOPARLÖRLERİ BARİ KURTARAYIM DEDİM ALDIM HER NEYSE ŞUAN PİYASAYA BAKTIĞIMDA 450W YADA ÜZERİ ANFİ FİYATLARI 600 TL AŞAĞISI GÖREMEDİM FAKAT BAZI ELEKTRONİK MAĞAZALARINDA ÖRNEĞİN LG HT503SH MODEL 500W SİNEMA SİSTEMİ 380TL CİVARI AMA HOPARLÖRLERİ İLE BİRLİKTE BU FİYATI BENDE HOPARLÖR OLDUĞU İÇİN BU ANFİYİ TEK OLARAK BULMAK İSTİYORUM HEM HOPARLÖRSÜZ ALACAĞIMDAN BELKİ FİYATI DA DÜŞER DİYORUM AMA BULAMADIM. ARADIĞIM SADECE BENİM 450W OLAN 5+1 SES SİSTEMİNİ KALDIRABİLECEK BİR ANFİ ÖZELLİKLERİ USB.GİRİŞ+DVD PLAYER + FM RADYOLU YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

odenyil

Üye
aradıgınız set bende var hemde uygun veriyorum düşünürseniz...hala ihtiyacınız varsa tabi..telefonum 541.3941758 ömer

hmz_06

Üye
Arkadaşlar piyasada en iyi anfi ustaları var ben amotor ustayım max 200w anfi yaptım fakat iyi yapanlarda var onlardan anfiyi 50 liraya bile alabilirsiniz yani değişibiliyor 450w anfi en fazla hifi olsa taş çatlasa 100 tl dir yani bu sitemleri alıp n eyapıyorsunuz ki ha arkadaşım bu sitem kabin ile hoporlrü ve kolonları veriyor derseniz bilemem sadece anfi 250 300 50 60 tl felan hopolrörüde kendiniz ucuza alsanız kabinli süper bir sistem yapmış olursunnuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...