400 Adet Çin Malı Telefonun Firmware Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
400 Adet Çin Malı Telefonun Firmware Dosyaları

Yukarıdaki bağlantıya tıklayın ve kendi cihaz modelinizi seçerek ilgili dosyayı indirin. Programların nasıl telefonunuza yükleneceği ile ilgili bilgi için aşağıdaki bağlantıları ziyaret ediniz.

http://www.maxicep.com/cin-uretimi-...ilgili-bilinmesi-gereken-terimler-263567.html

http://www.maxicep.com/cin-uretimi-...mini-guncelleyin-maxicep-farkiyla-263571.html

ÖNEMLİ NOT:

Buradaki dosyalar amatör kullancılar için değildir. Dosyaların yüklenmesi sırasında oluşacak sorunlardan Maxicep ve ben sorumlu değiliz.

• Beğen
Tepkiler: mynur, bymen07, punqermojo ve 3 diğerleri

nuso10

Üye
tesekurler

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Yalnız yükleme esnasında dikkatli olun. ;)

elninomustafa

Üye
arkadaşlar benim telefonum çin malı n96 nasıl oyun atabilirim yardım ederseniz sevinirim msn adresim [email protected] şimdiden teşekkürler!..

mk354

Üye
Selam bende anycool t899 var hıg speed sım e bas tım yanlışlık ve şimdi kapandı açılmıyor lütfen yardım edin çok zor durumdayım teşşekkürler:::

--------------- Ekleme ---------------

Lütfen yardım edin!!!:)

samet556155

Üye
arkadaşlar benimde f888 model cep telefonum war aynı sorun oldu.high speed sim e bastım tel acılmıyor .arkadasın werdiği linkte anycool war basıyorum ama başka siteler acılıyor
admin sende warsa yazılımı upload yaparmısın?

semtos

Üye
...

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
Adem bey n96 nınkini bulabilirmisiniz bir arkadaşıma çok acil lazım da...

falkom

Üye
tesekkürler

dalmacya baran

Üye
slm bendede n97 var oyunları nasıl tele atabilirim vede yükleyebilirim tşk

kumi

Üye
tşkl

soylutalip

Üye
:oke: teşekkür

madein272766

madein272766

Üye
bende luxux m9 var verdiğiniz listedeki yazılımlardan hangisi benim telefonuma uyar

cskinq9

cskinq9

Üye
Chine made nokia x9 yok be usta hiç bir şey yükleyemiyorum.

cskinq9

cskinq9

Üye
Merhabalar çin malı telefonum var arka kapağını açtığımızda model nokia x9 yazıyor, telefonumdan çok memnunum fakat hiçbir şey kuramadım jad. jar. (sis. zaten olmuyor.) lütfen yardım edermisiniz bilgisi olan var mı ?

*#0000# yazdığım da LCD_IC:0x9226 ILI9226
Sensoz_IC: UNKNOW

yazıyor ne yapmam gerek arkadaşlar lütfen yardım edin.
Bunun bir video su var satılık yine çin malı ama adam herşeyi yüklemiş videoda izlendiğinde gözüküyor ben yapamadım desteklemiyor programları ?

Video burada=

cskinq9

cskinq9

Üye
hey

can1994655

can1994655

Üye
Software version
AT6318_W_V3.0
Software version date
2011/02/19 14:39
Mode
N8
T
POMM 555​
CEP TELEFONUM NOKİA N8 BABAM YURTDIŞINDAN GETİRMİŞTİ PEK ÇÖZEMEDİM BU TELEFONU YARDIMCI OLABİLRMİNİZ.

delta4598

delta4598

Üye
Arkadaslar mac poroblemini nasıl çözebilirim pinphone 5gs

hsynslk

hsynslk

Üye
arkadaşım world mobile m10i sertifikaları silindi yanlışlıkla ve hiç bir şekilde internete bağlanamıyorum javaları çalıştıramıyorum yazılımda bulamadım yardımcı olurmusun

kumho_27

kumho_27

Üye
ya bende iphone çin malı beyaz renkte bir telefon var iphone 4 tipi birtelefon. ben aradığım program vs ayarları pc bağlanma yöntemleri hakkında yardımcı olur musunuz?

Üst Alt