4 Büyükler Avkon2 by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
4 Büyükler Avkon2 by najanaja
walla bişeyler yaptım ama bakalım beğenecek misiniz :) Eğer beğenmediğiniz nokta olursa deişiklik yapılabilir :) arama butonunu farklı bişey yaptım pil ince çubuklardan oluştuğu için renkler bana biraz anlaşılmaz gibi geldi ama dikkatli bakınca da anlaşılır geliyo :) dedim gibi beğenmediğiniz noktaları belirtin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe, yaren_dede, sLeepLe ve 4 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Emeğine sağlık :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler :oke:

- - - Eklendi - - -

bataryanın içinde takımların amblemi olsa tadından yenmez mesala

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Aynen bence de amblem olsa ve diğer gs modundakı gibi olsa pil ce sebeke güzel olurmuş. Ama dediğim gibi amblem olsa süper olur :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve najanaja
arslanla

arslanla

Üye
:tşk:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Emeğine sağlık :oke:

rica ederim

- - - Eklendi - - -

teşekkürler :oke:

- - - Eklendi - - -

bataryanın içinde takımların amblemi olsa tadından yenmez mesala

bunu daha öncede sölemiştim baksanıza çubuklar bile anlaşılmıyo neredeyse bu minicik bişi amblem bunun içinde hiç farkedilmez bile :) sadece renklerle yapılmalı amblem kesinlikle uymaz bence. rica ederim. başka bi öneri :)

- - - Eklendi - - -

Aynen bence de amblem olsa ve diğer gs modundakı gibi olsa pil ce sebeke güzel olurmuş. Ama dediğim gibi amblem olsa süper olur :D

o dediğin hangi gs modu? modelleri deiştirebilirim hangisi olmasını istediğinizi gösterin yeter bide arama butonu nasıl?

- - - Eklendi - - -

:rica:

CABBAR

CABBAR

Üye
Ah bi de bunları nasıl yaptığınızı bilsem :(

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
buyrun amblemli önizleme bu resim hali bakın bakalım nasıl oluyo :)

bunu yarı şeffaf yaptım hiç anlaşılmıyo bence

buda şeffaf olmayan hali. bu biraz anlaşılıyo gibi :) tabi bunu svg yapınc nasıl görünür bilmem bide öle bakmak gerek.

- - - Eklendi - - -

Ah bi de bunları nasıl yaptığınızı bilsem :(

adobe nin programıyla :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, Nextman ve CABBAR
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

buda şeffaf olmayan hali. bu biraz anlaşılıyo gibi :) tabi bunu svg yapınc nasıl görünür bilmem bide öle bakmak gerek.

- - - Eklendi - - -

Katmanlarda geçişleri iyi verdinmi sıkıntı olmaz güzel olmuş.Ama herzaman telde denemekte fayda var ;)

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye

- - - Eklendi - - -

:ah Onu değil abi telefona nasıl uyguluyoruz :) Uğraştım yapamadım

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

Katmanlarda geçişleri iyi verdinmi sıkıntı olmaz güzel olmuş.Ama herzaman telde denemekte fayda var ;)

aynen dedim gibi şeffaflık vermediğim güzel oldu bence :) onu bi denicem telde düzgün durusa arkadaşlarda beğenirse dosyayı deiştiririm. ama tek sorun svg nin içine resim ekledim mi telde bozuk görünüyo o olayı henüz çözemedim :) buda öle bozukmu çıkacak bakalım.

- - - Eklendi - - -

:ah Onu değil abi telefona nasıl uyguluyoruz :) Uğraştım yapamadım

haa modu desene :) sen avkon modunu uygulayamıyo musun bikaç yöntem war forumda nasıl sorun yaşıyon ki ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

aynen dedim gibi şeffaflık vermediğim güzel oldu bence :) onu bi denicem telde düzgün durusa arkadaşlarda beğenirse dosyayı deiştiririm. ama tek sorun svg nin içine resim ekledim mi telde bozuk görünüyo o olayı henüz çözemedim :) buda öle bozukmu çıkacak bakalım.

Kullandığın imaj yani takımın logosu Svg formatında vectorel olmalı ondan sorun yaşarsın ;)

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye

- - - Eklendi - - -

haa modu desene :) sen avkon modunu uygulayamıyo musun bikaç yöntem war forumda nasıl sorun yaşıyon ki ?

yaren dede ile 4 saat uğraştık beceremedim :(:

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

Kullandığın imaj yani takımın logosu Svg formatında vectorel olmalı ondan sorun yaşarsın ;)

hmmm yani önce resmi svg ye dönüştürecem sonra svg den svg ye kopyalayacam demek istediğin sanırım öle deniyem bide ben çok güzel png ikonlar bulmuştum benim android ten çalmıştım :) onları denedim hiçbiri olmamıştı hepsi bozuk oldu o kadar da uğraştıydım :) eğer onları önce svg ye dönüştürüp yaparsam olurmu diyon yani :)

- - - Eklendi - - -

yaren dede ile 4 saat uğraştık beceremedim :(:

hadi ya baya uğraşmışsınız :) olmazsa ben yarım saat kadar sonra işe gidecem erken gelirsem pm den görüşelim yada yarın ok burda kalabalık etmeyelim bide benlen uğraş bakalım becerebilecezmi :)

CABBAR

CABBAR

Üye

hmmm yani önce resmi svg ye dönüştürecem sonra svg den svg ye kopyalayacam demek istediğin sanırım öle deniyem bide ben çok güzel png ikonlar bulmuştum benim android ten çalmıştım :) onları denedim hiçbiri olmamıştı hepsi bozuk oldu o kadar da uğraştıydım :) eğer onları önce svg ye dönüştürüp yaparsam olurmu diyon yani :)

- - - Eklendi - - -

hadi ya baya uğraşmışsınız :) olmazsa ben yarım saat kadar sonra işe gidecem erken gelirsem pm den görüşelim yada yarın ok burda kalabalık etmeyelim bide benlen uğraş bakalım becerebilecezmi :)

Özel mesaj atacaktım kabul etmiyormuşun abi. Abi önümüzdeki haftadan itibaren sürekli internetim olacak o zaman uygun olursan bu modu uygulamak isterim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İşin mantığını söyleyim daha çabuk yaparsın bence.Svg dönüşümü ile uğraşma logoları vectorel arat internette daha kolay olur.;).Çünkü symbian ikonları temada olsun programda olsun vectorel destekler.Yani png yada jpeg katmanlasanızda bozuk çıkar görünmez .;)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Özel mesaj atacaktım kabul etmiyormuşun abi. Abi önümüzdeki haftadan itibaren sürekli internetim olacak o zaman uygun olursan bu modu uygulamak isterim

pardon unutmuşum kapatmıştım :) ben açarım onu. olur kardeş biliyon ben hep burdayım alo de yeter :)

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
tempestshine

tempestshine

Üye
Arama tuşu süper :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
İşin mantığını söyleyim daha çabuk yaparsın bence.Svg dönüşümü ile uğraşma logoları vectorel arat internette daha kolay olur.;).Çünkü symbian ikonları temada olsun programda olsun vectorel destekler.Yani png yada jpeg katmanlasanızda bozuk çıkar görünmez .;)

svg logo bulmak biraz zor olacak heralde :) bi baktım eps die bi formatta çıktı ama adobe onuda destekliyomuş içine attım net bi görüntü oldu olmazsa o formatla da bi deniyim :) teşekkür ederim bilgilendirmeler için.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

svg logo bulmak biraz zor olacak heralde :) bi baktım eps die bi formatta çıktı ama adobe onuda destekliyomuş içine attım net bi görüntü oldu olmazsa o formatla da bi deniyim :) teşekkür ederim bilgilendirmeler için.

Rica ederim zaten bulduğunda vectorel bir format.;) grafik konusunda bi sıkıntı oldumu yardımcı olurum elimden geldğince,Tabi her konuda olduğu gibi :;)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt